Yakakent'te Yeni Dönem Muhtarları İle İlk Toplantı

Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, yerel seçimlerin ardından 17 mahallede görev alan muhtarlar ile ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Yerel 12.04.2019, 14:04
Yakakent'te Yeni Dönem Muhtarları İle İlk Toplantı

İlçedeki mahalle muhtarları ile bir araya gelerek yapılacak çalışmalar hakkında, görüş alışverişinde bulunan Başkan Kıyma, yerel seçimlerde başarı gösteren tüm muhtarlara hayırlı olsun dileklerini iletti. 

Belediye Başkanlığı tarafından Yakakent Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Çözüm Merkezi Toplantı Salonu’nda düzenlenen muhtarlar toplantısına Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı, Alaçam Yakakent Fen İşleri Şube Müdürü Aşkın Cansın, Yakakent Muhtarlar Derneği Başkanı, Gündüzlü Mahallesi Muhtarı Niyazi Çiçek, Yakakent Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Murat Kunduz ile İlçede yeni dönemde görev alan mahalle muhtarları katıldı.

Muhtarların sıkıntılarını ve bölgedeki sorunları dinlayan Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, sorunları çözeceklerini belirterek, "Yakakent Belediyesi ve Alaçam Yakakent Fen İşleri Şube Müdürlüğü olarak ekiplerimiz ile birlikte çözüm sunmaya çalışacağız. Muhtarlıklarınızda eğer eksiklikler varsa, bunları da bizlere tek tek iletmenizi istiyorum sizlerden. Çünkü bizler, Yakakent Belediyesi olarak her zaman sizlerin arkasında ve yanınızdayız. Görevimiz sizlerin, mahallenizin ve tüm halkımızın huzur içinde yaşamasını sağlamak. Bunu da siz değerli muhtarlarımız ile birlikte koordineli bir şekilde; birlik, beraberlik ve dayanışma içinde çalışarak yapacağız ve birlikte başaracağız” dedi.

Muhtarların ilettiği sıkıntıları not ettiren Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, bu ihtiyaçların giderilmesi hususunda, belediyenin ilgili birimlerine ivedilikle talimatlar vereceğini kaydetti. Konuyla ilgili görevlendirilecek olan belediye ekiplerinin, bölge bölge mahalle muhtarlıklarını ziyaret edip keşif yaparak eksikleri tamamlayacaklarını bildirdi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu