banner434

banner433

Yazar Kapaklıkaya, 13 Nisan Çarşamba Günü Fatsa’da

Yazar Alişan Kapaklıkaya, 13 Nisan Çarşamba günü saat 20.30’da Fatsa Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştireceği söyleşi ile sevenleri ile buluşacak.

Yerel 11.04.2022, 17:47
Yazar Kapaklıkaya, 13 Nisan Çarşamba Günü Fatsa’da

Kişisel gelişimci, Yazar Alişan Kapaklıkaya, 13 Nisan Çarşamba günü saat 20.30’da Fatsa Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde söyleşi ile sevenleri ile buluşacak.

Fatsa Belediyesi, Ramazan programları programı kapsamında Türkiye’nin önde gelen isimlerini Fatsalılarla buluşturuyor.

MİLYONLARI ETKİLEYEN KİTAPLARI, HİKAYE VE ANEKTODLARI İLE TANINIYOR

Milyonları derinden etkileyen kitaplarının yanı sıra katıldığı TV programlarında anlattığı hikaye ve anekdotlarla geniş kitlelerin tanıdığı isim olan eğitimci yazar Alişan Kapaklıkaya, Fatsa Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştireceği söyleşide, aile ilişkileri ve iletişim sorunlarına ışık tutacak.

ALİŞAN KAPAKLIKAYA KİMDİR ?

Yoksul bir ailede doğup büyüyen Alişan Kapaklıkaya, üniversiteyi İstanbul’da tamamladıktan sonra Adana’daki bazı okullarda öğretmenlik yaptı. Daha sonra üniversitede öğretim görevlisi olarak çalışan Alişan Kapaklıkaya’nın anlattığı siyah pantolon hikâyesi, sosyal medyada en çok izlenen videolar arasında yer aldı. 1962’de Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde dünyaya gelen Alişan Kapaklıkaya, yoksul bir ailede dünyaya geldi. 1985’te Marmara Üniversitesinden mezun olan Alişan Kapaklıkaya, Adana'daki bazı liselerde öğretmenlik yaptı. 1987-1992 yıllarında Çukurova Üniversitesinde Eğitim Fakültesinde öğretim görevlisi olarak görev alan Kapaklıkaya, 2000'li yıllarda NLP ile tanıştı. Bu alanda uzmanlık alarak uluslararası alanlarda çalışmalar yapan Alişan Kapaklıkaya, özellikle bir televizyon programında anlattığı siyah pantolon hikâyesi ile popülerliğini arttırdı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)