Yeniden Refah Partisi Atakum’da Çalışmalarına Hız Verdi

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz Tekkeköy 2. olağan kongresi sonrası Atakum’da konakladı.

Yerel 17.07.2022, 18:50 18.07.2022, 10:14
Yeniden Refah Partisi Atakum’da Çalışmalarına Hız Verdi

Tekkeköy 2.olağan kongresi Samsun'a gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, Tekkeköy 2. olağan kongresi sonrası Atakum’da konakladı.

2022 Şubat ayında Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, Nisan ayında Genel Başkan Yardımcısı Naim Öztürk, Haziran ayında Genel Başkan Yardımcısı Zafer Emanetoğlu son olarak ise Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz bir dizi ziyaretler için Atakum ilçesine geldi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz Tekkeköy 2.olağan kongresi sonrası Atakum’da konakladı. ALtınöz, Atakum'da sahil esnaflarını ziyaret edip sohbet etti.

VATANDAŞA DOĞRULAR ANLATILMALI

Atakum İlçe Başkanı Serdar Yaman’ın Atakum ilçesinde ki  başarılı çalışmaları esanaflar tarafından da Genel Başkan Yardımcısı Altınöz'e iletildi. Atakum’da başarılı ve kalabalık bir Kongre ile yeniden baykan seçilen Serdar Yaman “amacımız Yeniden Refah Partisini bilmeyen kalmayana kadar kapı kapı gezip davamızı anlatmaktır. Başarı çalışmak İle, vatandaşa doğruları anlatmaktır. Yalan dolanla bir yere kadar. İktidar Partisi çarşı pazar geziyoruz diye kendi üyelerini ziyaret edip sosyal medyada resim paylaşıyorlar. Vatandaşın arasına giremiyorlar. Vatandaşın ekonomik hali ortada. Üreticinin kaygısı üretim maliyetlerini kurtarmayan ürün satış fiyatları . Hal böyle olunca hedef 2023 diyen iktidar partisi Türkiye’nin anahtarını Allah’ın izni ile Yeniden Refah Partisi'ne, Gerçek Milli Görüş Lideri Syn Dr Fatih Erbakan’a teslim edecektir.” dedi.

Serdar Yaman, Mehmet Altınöz Atakum pazar ziyareti

Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınıöz, İl başkanı SALİH Şahin, Atakum İlçe Başkanı Serdar Yaman, İlkadım ilçe Başkanı Yaşar Yazıcı , Canik ilçe Başkanı Murat Arslan ve Samsun il - ilçe teşkilat mensupları İle Atakum Pazar esnafı ve vatandaş İle sohbet edilerek program sonlandırdı. Atakum için önemli bir ilçe diyen Genel Başkan YardımcısıAltınöz, İlçe Başkanı ve Ekibini başarılarından dolayı kutladı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)