Yiğit: Canik’i ayağa kaldıracağız

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun-Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, “Projelerimizle tüm Canik’i ayağa kaldıracağız” dedi

Yerel 08.03.2014, 00:24 08.03.2014, 00:30
Yiğit: Canik’i ayağa kaldıracağız
Milliyetçi Hareket Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, “Projelerimizle tüm Canik’i ayağa kaldıracağız” dedi

 Milliyetçi Hareket Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, Yayla Köyü sakinlerinin konuğu oldu. Yiğit, köy sakinlerine projeleri hakkında bilgi vererek sorunlarını da dinledi. Yiğit’e MHP Canik Belediyesi Meclis Üyesi Adayları da eşlik etti.

 CANİK’TE HAYVAN PAZARI KURULACAK

 Canik’in köylerinin perişan durumda olduğunu belirten MHP Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit,”Bizim köylerimiz için önemli projelerimiz var. Ve ilk etaptaki tüm projelerimizi 2 yıl içerisinde tamamlayacağız. Köylerimizde hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımız artık Çarşamba yada Bafra’daki hayvan pazarına gitmeyecek. Canik’te bir hayvan pazarı kurup köylümüzün hayvanlarını değerinde satmalarını sağlayacağız” dedi.

 HİLAL KART PROJESİ UYGULANACAK

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın Hilal Kart projesini kendi ilçesinde hayata soktuğuna dikkat çeken Yiğit, “Bizde Canik’te bu projeyi hayata geçireceğiz. Veren el, alan eli görmeyecek. Bu projemizle vatandaşlarımız anlaşmalı marketlerden istedikleri alışverişi yapabilecekler. Ne ihtiyacı varsa onu alacaklar. Ayrıca şunu ifade etmek istiyorum ki ilk etaptaki 41 projemizi ilk 2 yılda bitirince yeni projeleri hayata geçirip Canik’i ayağa kaldıracağız” diye konuştu.

Yorumlar (0)