Yolda Kalanlara Tarhana Çorbası

Manisa Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, yoğun kar yağışı ve tipi nedeni ile Kula İlçesinde kapanan Ankara-İzmir karayolunda beklemek zorunda kalan yolcu ve şoförlere Kula’nın sıcak tarhana çorbası ikram etti. 

Yerel 16.01.2019, 12:54
Yolda Kalanlara Tarhana Çorbası

Yoğun kar yağışı ve tipi nedeni ile Kula İlçesinde kapanan Ankara-İzmir karayolunda beklemek zorunda kalan yolcu ve şoförlere Kula’nın sıcak tarhana çorbası ikramında bulunan Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, belediye ekiplerinin yolun güvenli hale getirilmesi için çalışmalarını devam ettiğini söyledi.

Karayolları ve belediye ekipleri

Manisa'nın Kula ilçesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle İzmir-Ankara kara yolunda trafik akışı durdu. Yoğun kar yağışı  nedeni ile akşam saatlerinde Kula Belediyesinde kriz masası oluşturuldu. Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’un talimatı ile yolda beklemekte olan vatandaşlara Kula tarhanası ikramında bulunuldu. Bu yıl kış mevisiminin bereketli geçtiğini belirten Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, kapanan yollarda karayolları ve belediye ekiplerinin çalışmalar yürüttüğünü belirterek sürücülerin bu hava koşullarında dikkatli olması istedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
15°
açık