Alexa

Zeytinburnu Kent Konseyi Kadın Meclisi Kermesi Açıldı

Zeytinburnu Kent Konseyi Kadın Meclisi'nin Kermesi açıldı. bu yıl 6’ncısını düzenlenen kermesin açılışına Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy katıldı. Arısay, kermesten elde edilen gelirin ‘Sevgi evleri’ için kullanılacağını söyledi.

Zeytinburnu Kent Konseyi Kadın Meclisi Kermesi Açıldı

Zeytinburnu Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin bu yıl 6’ncısı düzenlendi. kermesin açılışına katılan Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy,  Kermesten elde edilecek gelir ise genç kızlar için hazırlanan “Sevgi Evleri” projesine aktarılacağını belirtti.

Zeytinburnu'nda kadınlar tarafından yapılan el emeği göz nuru ürünler kermeste satışa çıktı. 3 gün açık olacak kermesin açılış kurdelesini Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy kesti. Başkan Arısoy, bir stanttan satın aldığı kitapları kadınlara hediye etti. 

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy burada yaptığı açıklamasında, “19’uncu genel kurulunu yapmış bir kent konseyi kadın meclisi var. Meclisimiz her yıl kermes düzenliyor. Bu yıl 6’ncısını düzenledik. Burada gördüğünüz üzere kadın meclisi üyelerimiz ve kadınlarımızın el emeği göz nuru ürünleri var. Bazı firmalarımızın bağışları var. Zeytinburnu 15 Temmuz Meydanı’nda 3 gün boyunca açık olacak. Toplanan ve elde edinen gelir Sevgi Evleri’nde kullanılacak. Gerçekten çok cıvıl cıvıl bir ortamdayız. Hemşerilerimizin ilgi göstermesini bekliyoruz. Bereket diliyoruz. Bugün açtık. İnşallah hayırlı sonuçlar elde edilecek. Ben bütün hemşerilerimizin katılımını bekliyorum. Buradan bütün hanımlara, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325