Alexa

Zihni Şahin, Hamit Kılıç'ı Makamında Ziyaret Etti

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Şahin'i Belediye önünde, Hamit Kılıç, Ak Parti İlçe Başkanı, MHP İlçe Başkanı, belediye birim müdürleri ve personeli tarafından karşılandı.

Zihni Şahin, Hamit Kılıç'ı Makamında Ziyaret Etti

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ı makamında ziyaret eden Başkan Şahin, yaklaşık 10 aylık başkanlığının ardından halkın teveccühleri ile yeniden seçilen Başkan Kılıç’a hayırlı olsun dileklerini iletti. 

Ak Parti İlçe Başkanı Av. İbrahim Semiz, MHP İlçe Başkanı Barbaros Turna, teşkilat mensupları, belediye birim müdürleri ve personeli tarafından belediyenin önünde karşılanan Başkan Hamit Kılıç'ı makamında ziyaret eden Zihni Şahin; “31 Mart seçimleri sonucunda Büyükşehir ve ilçe belediyelerimizde göreve gelen belediye başkanlarımıza başarılar diliyorum. Bu anlamda ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz ve Büyükşehir Belediyesi olarak ilçelerimizde gerçekleştirdiğimiz çalışmaları yerinde inceliyoruz. Bu akşam Belediye Başkanı olarak dokuz yıl hizmet ettiğim belediyemizi ve yeniden göreve gelen Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç kardeşimizi, heyetimle ziyarete geldik. Kendisini tebrik ediyor, yeni dönemde de başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca bu güzel karşılamalarından dolayı kendilerine ve ekibine teşekkür ediyorum.” dedi.

Yaptığımız çalışmalar Bafra’mıza hayırlı olsun

Ak Partili belediyeler olarak Türkiye'ye çok güzel hizmetlere imza attıklarını belirten Başkan Şahin; "Şehirlerimizi yaşanabilir hale getirmek için gayretler sarf ettik. Taş üstüne taş koyan her bir insanımıza, belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu akşam Başkan Hamit Kılıç kardeşim ile Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptığım süre içerisinde Bafra’mıza yaptığımız çalışmaları yerinde inceledik. Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayarak Gençlik Caddesi ve diğer caddelerdeki ışıklandırma yaptığımız yerleri birlikte gezdik. Ziyaretlerimiz esnasında vatandaşlarımızla hasbihal ettik. Yaptığımız çalışmalar Bafra’mıza hayırlı olsun.“dedi.

Bu bir bayrak yarışı

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zihni Şahin’e ve heyetine ziyaretleri nedeni ile çok teşekkür ediyorum. Kendisi Bafra’mıza dokuz yıl belediye başkanı olarak birçok hizmetlerde bulundu. Son bir yılda da Büyükşehir Belediye Başkanı olarak güzel hizmetler imza attı. Samsun’umuzun bütün ilçelerinde olduğu gibi ilçemizde de güzel çalışmalar yaptı. Bu anlamda ben bugüne kadar ilçemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Zihni başkanımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışı olduğunu ifade eden Başkan Kılıç; “Biz de bu bayrağı aldığımız yerden daha ileriye götürme noktasında elimizden gelen gayreti göstermeye çalışacağız”. dedi.
 

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325