ASFED (Anadolu Sivil Federasyonları Derneği) Samsun Yönetim Kurulu Üyeleri, Samsun Büyükşehir Belediye (SBB) Başkanı Halit Doğan'ı makamında ziyaret ederek yeni görevi dolayısıyla tebrik ettiler. Ziyarette ASFED Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanı Doğan’a başarılar diledi ve gösterdiği misafirperverlik için teşekkürlerini sundu.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/66365c4e4c0ad.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/66365c4e4c0ad.png)
ASFED Yönetiminden Geniş Katılım
Ziyarete, ASFED'in çeşitli kademelerinden önemli isimler katıldı. Bunlar arasında;- ASFED Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Sefa Sarıer,
- ASFED Kurucu Derneklerden Samsunlular Derneği Başkanı İsa Konuk,
- ASFED Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri Musa Altun ve Bahri Kesici,
- ASFED Kadın Kolları Başkanı Neriman Demir Kuru,
- ASFED Samsun İl Başkanı Türker Yüksel,
- ASFED Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Kardelen Taşkın,
- ASFED Havza İlçe Başkanı Aydın Kaya,
- ASFED Gençlik Kolları Başkanı Aydın Şık gibi isimler bulunuyordu.
Belediye Başkanı Halit Doğan’dan İşbirliği Vurgusu
Ziyaret sırasında Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan, ASFED üyelerine teşekkür ederek, sivil toplum kuruluşları ile işbirliğinin önemine dikkat çekti. Doğan, sivil toplum kuruluşlarının şehrin gelişiminde oynadığı rolün altını çizdi ve ASFED ile ortak projeler geliştirme konusunda istekli olduklarını belirtti.Gelecek Projelere İşaret
ASFED ve Samsun Büyükşehir Belediyesi arasında, şehrin sosyal ve kültürel yaşamını zenginleştirecek projeler üzerinde çalışma konusunda mutabık kalındığı bildirildi. Her iki taraf da bu tür işbirliklerinin şehrin genel yararına olacağını ve sivil toplumun güçlendirilmesine katkı sağlayacağını ifade etti.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/66367f434046c.png)