Samsun - Asrın İşadamları Derneği (ASRİAD) Samsun Şube Başkanı
Tuncay Bulut ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Valisi Orhan Tavlı’yı makamında ziyaret etti. Bu ziyaret, Samsun ekonomisi ve bölgede yapılacak yatırımlar hakkında fikir alışverişinde bulunmak amacıyla gerçekleştirildi.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/12/658437be7d4cf.png)
Birçok sosyal sorumluluk projesine imza attık
ASRİAD Başkanı Tuncay Bulut, derneklerinin misyonu ve vizyonu doğrultusunda Samsun'a ve üyelerine katkı sağlamak için çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti. Bulut, "ASRİAD ailesi olarak, üyelerimize katkı sağlamak için çeşitli etkinlik ve faaliyetler düzenliyoruz. Ayrıca birçok sosyal sorumluluk projesine imza attık ve atmaya devam ediyoruz. Samsun'a katkı sağlayacak her çalışmanın sonuna kadar destekçisiyiz," dedi.Vali Orhan Tavlı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve ASRİAD'ın çalışmalarını takip ettiğini ifade etti. Tavlı, derneğin yapacağı projelerde ve faaliyetlerde başarılar diledi.ASRİAD ve Samsun Valiliği arasındaki iş birliğinin ve Samsun ekonomisine yönelik ortak çalışmaların önemini gösteriyor. Derneğin bölgedeki iş insanlarına ve topluma katkı sağlama çabaları, Samsun’un ekonomik ve sosyal gelişimine önemli katkılarda bulunmayı hedeflemektedir.