AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı ve Mimar Özlem Maraş, Atakum Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. AK Parti'deki görevinden istifa ederek aday adaylığı başvurusu yapan Maraş, Atakum'u çağdaş ve gerçekçi planlarla geleceğe taşımayı hedefliyor.2002 yılından beri AK Parti'de çeşitli görevlerde bulunan Maraş, Atakum için AK Belediyecilik anlayışını benimseyerek ilçeyi Türkiye'nin yıldızı yapmayı amaçladığını belirtti. Maraş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yönetim anlayışını örnek alarak, tüm Atakum sakinlerini kucaklayacak bir yönetim sergilemeyi ve Türkiye'ye model olacak belediyecilik anlayışını Atakum'a getirmeyi hedeflediğini ifade belirtti.![Özlem Maraş Aday Adayı Atakum Belediyesi](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/11/655b637fc5baf.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/11/655b63aa017fa.png)
![Özlem Maraş Aday Adayı Atakum Belediyesi](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/11/655b637fc5baf.png)
Resmi başvurumu yaptım ve bu önemli göreve talip oldum
AK Parti'deki siyasi yolculuğunun 2002 yılında başladığını ve o günden bu yana davasının bir neferi olduğunu söyleyen Mimar Özlem Maraş, "AK Parti'de 2002 yılından bugüne kadar farklı kademelerde görev aldım. Son görevim olan Samsun Ak Parti İl Başkan Yardımcılığından, Atakum Belediye Başkan Aday Adaylığı için ayrıldım ve bugün itibariyle resmi başvurumu yaparak, bu önemli göreve talip oldum.Türkiye'nin yıldızı haline getirecek projeler Gerçekleştirmek istiyorum
Büyük bir sevda ile bağlı olduğum, yaşamaktan mutluluk duyduğum Atakum İlçesinin, dününü, bugününü ve yarınını masaya yatırarak, uzun soluklu planlamalar ile yola çıktım. Atakum'u AK Belediyecilik anlayışı yeniden buluşturarak, Türkiye'nin yıldızı haline getirecek projeleri, herkesin hayatına dokunacak çalışmaları gerçekleştirmek istiyorum. Bunu yapabilecek güce ve inanca sahip olduğuma inanıyorum. Bu anlamda benim gibi düşünen dava arkadaşlarımın ve vatandaşlarımızın teşvikleri ile bu önemli görev için yola çıktım" dedi.Atakum Belediye Başkanlığı görevine talibim
Samsun'un siyaset, ticaret ve sosyal hayatınının sevilen ismi Mimar Özlem Maraş, "Bizim yönetim anlayışımızın öncüsü ve lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. Onun gerek siyasetteki, gerekse yerel yöneticilikteki başarıları ile kendini geliştirmiş bir Türk kadını olarak, Atakum Belediye Başkanlığı görevine talibim.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/11/655b63aa017fa.png)