Bafra Fen Lisesi, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı'nın açılışını büyük bir coşkuyla gerçekleştirdi. Okuldan yapılan açıklamaya göre, fuarın açılışı Kaymakam Cevdet ERTÜRKMEN ve ilçe protokolünün yanı sıra, öğretmenler ve öğrencilerin yoğun katılımıyla yapıldı.Fuar, Bafra Fen Lisesi'nin bilim ve eğitim alanındaki başarısını sergileyen projelerle dolu. Proje yürütücüsü kimya öğretmeni Murat Çolak ve matematik sokağı proje sorumlusu Ali Şimşek'in önderliğinde, öğrenciler ve öğretmenler aylar süren çalışmalarını sunma fırsatı buldu.
Okul yönetimi, proje yürütücüsü Murat Çolak ve matematik sokağı proje sorumlusu Ali Şimşek, projelerde emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilere teşekkürlerini iletti. TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı, öğrencilerin bilimsel düşünceyi ve yaratıcılığı keşfetmelerine olanak tanıyan önemli bir platform olarak öne çıkıyor.Haber: Oktay ZERRİN - Bafra
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/66315f903f77e.png)