Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik ilçesinin çehresini değiştirecek ve geleceğe taşıyacak yeni Projeler üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Başkan Sandıkçı, ilçeye kazandırılacak yeni eser ve hizmetlerle Canik'in gelişimine katkı sağlamaya devam edeceklerini belirtti.Gelişime Olan Söz Veriş:Başkan Sandıkçı, "Gelişim odaklı sürdürdüğümüz planlı çalışmalarımızla, Canik'e yeni eser ve hizmetler kazandıracağız. Bu projelerle ilçemizin daha da güçlenmesini sağlayacağız" dedi. Vatandaşların etkin ve hızlı bir şekilde hizmet almasını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.
Değer Katan Projelerin Önemi:Canik Belediye Başkanı, gelişim ve değişimi merkezine alan yeni projelerle, ilçenin yarınlarını ihya edeceklerini söyledi. "Canik'imizi yeni eserlerle daha güçlü hale getireceğiz" diyen Başkan Sandıkçı, bu projelerin ilçeye değer katacağını ve hemşehrilerinin yaşam kalitesini artıracağını vurguladı.Birlik ve Beraberlik Vurgusu:Başkan İbrahim Sandıkçı, Canik halkı ile birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceklerini belirterek, "Hemşehrilerimizle el ele vererek Canik'imizi geleceğe taşıyacağız. Vatandaşlarımızın desteğiyle ilçemizi her alanda daha ileriye götüreceğiz" şeklinde konuştu.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/04/661ec7ff747ee.png)