SAMSUN - İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı SAMGİAD Matematik Okulu'nda düzenlenen etkinliklerle kutladı. Samsun Genç İş İnsanları Derneği (SAMGİAD) tarafından yürütülen projede, Başkan Kurnaz çocuklarla bir araya gelerek, onlara çeşitli hediyeler verdi ve okul sınıflarını gezdi.
Eğitime Tam Destek Verilecek
İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, SAMGİAD'ın eğitime katkısının önemine dikkat çekti. Kurnaz, "Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği bu özel günde, geleceğimiz olan çocuklarımıza yönelik projelerimize destek olmaya devam edeceğiz. Yerel yönetim olarak, ilçemizdeki gençlerin daha iyi eğitim alabilmeleri için gerekli her türlü desteği sağlayacağız," dedi.SAMGİAD Başkanı Aytekin Demir'den Teşekkür
SAMGİAD Başkanı Aytekin Demir ise, matematik okulunun başarısından duyduğu memnuniyeti ifade etti. Demir, "Bu okulun kurulmasına katkı sağlayan herkese ve bugün bizlerle olan İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz'a teşekkür ediyorum. Eğitime sağladığımız katkı, geleceğe yatırımımızdır," şeklinde konuştu.Etkinlik Hediye Töreniyle Son Buldu
Etkinliğe İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz'ın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Murat Ağar, SAMGiAD Başkanı Aytekin Demir ve dernek üyeleri katıldı. Etkinlik, Başkan Kurnaz ve Milli Eğitim Müdürü Murat Ağar'a günün anısına hediye takdimi ile sona erdi.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/04/662956c1b282b.png)