Atakum Belediye Başkanı Serhat Türkel, Anneler Günü'nde şehit annelerini ve el emeği ürünleri ile geçimini sağlayan kadınları ziyaret etti.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/6641020f9a400.png)
Şehit Anneleriyle Anlamlı Buluşma
Başkan Serhat Türkel ve eşi, Anneler Günü'nde Atakum'da ikamet eden şehit annelerini ziyaret etti. Bu ziyaretlerde, şehit ailelerinin duygularını paylaşarak onlara destek oldular ve şehitler için dua ettiler. Türkel, "Annelerimiz için son derece hassas bir günde, onların duygularını paylaştık. Ellerinden öptük," dedi.Kadın El Emeği Panayırı'nda Dayanışma
Atakum Belediyesi ve CHP Atakum kadın kolları iş birliği ile düzenlenen 'Anneler Günü Kadın El Emeği Panayırı'nda, Başkan Türkel üretici kadınları ziyaret etti. Üç gün süren etkinlikte kadınlar, el emeği ürünlerini sergilediler. Etkinlik, yöresel halk oyunları, modern danslar ve sokak tiyatro gösterileri ile renklendi.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/6641020f9a400.png)
Başkan Türkel'den Tam Destek Mesajı
Etkinlik sırasında konuşan Başkan Türkel, "Atakum Belediyesi sizin belediyeniz. Evladınız, kardeşiniz olarak özellikle annelerimize söylüyorum. Her zaman yanınızda olacağız," diyerek annelere olan desteğini ifade etti. Ayrıca, Belediye tarafından düzenlenen özel Anneler Günü programı da büyük beğeni topladı.Bitki Fideleri Dağıtımı
Başkan Türkel, panayırda stant açan kadınlara ve ziyaretçilere, Belediyenin Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından üretilen sukulent ve fesleğen gibi değişik türdeki bitki fidelerini hediye etti, bu jest vatandaşlar tarafından büyük takdir topladı.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/6641023bab68b.png)