Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan, Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Samsun Şubesi'nin üst düzey bir heyetini ağırladı. Ziyaretçiler arasında Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, yönetim kurulu üyeleri ve işyeri temsilcileri vardı.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/04/662176407abba.png)
Samimi ve Verimli Bir Görüşme
Başkan Savaş Gayretli ve beraberindeki heyet, Başkan Doğan’a yeni görevinde başarılar dileyerek sendikal faaliyetler ve güncel konular hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Görüşme esnasında işbirliği ve diyalog vurgusu ön plana çıktı.Teşekkürler ve Takdirler
Başkan Gayretli, Halit Doğan'ın Çarşamba Belediye Başkanlığı döneminden bu yana tanıdığı çalışkanlık ve samimiyetini öne çıkararak, “Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Halit Doğan’a her zaman çalışanının ve sendikamızın yanında olduğu için teşekkür ederiz” dedi. Ziyaretin sonunda Başkan Gayretli, Başkan Doğan’a çerçeveli bir Türk Bayrağı hediye etti, bu jestle güçlü milli duyguları ve birlik beraberlik mesajları verildi.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/04/662176407abba.png)