MHP Genel Merkezi'nin atamasıyla MHP Samsun İl Başkanı olarak göreve getirilen Burhan Mucur, yeni il yönetimiyle birlikte çalışma taahhüdünde bulundu. Mucur, görevini üstlenirken artan sorumluluğunun bilincinde olduğunu vurguladı.Burhan Mucur, yaptığı konuşmada "Ülkücü ülkücünün öz kardeşidir anlayışı ile küskünlük ve kırgınlıkları bir kenara atarak bütün gönüldaşlarımızı bir olmaya davet ediyoruz. Bir ve beraber olursak ülkücü hareketin aşamayacağı engel kalmayacaktır." şeklinde mesajını iletti.
Meclis üyeleri, tanışma toplantısında yeni göreve seçilen yönetime başarılar dileyerek desteklerini iletti. Bu anlamlı buluşmada, şehir gelişimi ve halkın refahı için işbirliği ve dayanışmanın hayati önemi üzerine konuşuldu.
MACLİS ÜYELERİYLE BİR ARAYA GELDİ
MHP Samsun İl Başkanlığı'nın ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı yaparak teşkilatı çalışmaya hazır hale getiren Mucur, Büyükşehir ve İlçe Belediye Meclis Üyeleri ile gerçekleştirilen tanışma toplantısında bir araya geldi.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/08/64d3e7c3505b9.png)
Toplantı boyunca ortak akıl ve çaba birliği vurgusu yapıldı
Başkan Mucur ve meclis üyeleri, Samsun halkının taleplerine uygun çözümler üretmek ve şehre daha iyi hizmet sunmak amacıyla kararlılıkla bir araya gelme sözü verdiler. Bu birliktelik ve işbirliği mesajları, MHP'nin Samsun'da daha etkili ve verimli bir dönem geçirmeyi amaçladığının açık bir göstergesi oldu.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/08/64d3e7fac8f73.png)