Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Kadınlar 2.Ligi'nde başarılı bir performans sergileyerek Play off'a katılmayı garantileyen Manisa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, ligin 19. haftasını bay geçti. Bu süreci boş geçmeyen takım, Tarık Almış Spor Salonu'nda Ayvalıkgücü Spor Kulübü ile hazırlık maçında karşı karşıya geldi.Play off'ta mücadele edecek olan iki takımın dostluk maçı olarak düzenlenen bu karşılaşmada, taktik ve stratejiler sahaya yansıtıldı. Yeşil beyazlı Manisa Büyükşehir Belediyespor, hafta içindeki bu hazırlık maçının ardından hafta sonu Ayvalıkgücü'nü konuk edecek.Maçın sonunda Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Metin Memiş, her iki takımın sporcularına ve teknik heyetine teşekkür ederek, Play off yolunda başarılar diledi. Bu hazırlık maçı, her iki takım için de önemli bir deneyim ve strateji geliştirme fırsatı sunmuş oldu.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/01/65aa5bad5054f.png)