Alexa
banner314

Bilge  Özel Öğretim 28. Kuruluş Yılını Kutladı

Manisa’da eğitim ve öğretim alanında kaliteli hizmetiyle söz sahibi olan Bilge Özel Öğretim Kurumu 28. Kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Bilge  Özel Öğretim 28. Kuruluş Yılını Kutladı

1990 yılının Nisan ayında dönemin Valisi Rafet Üçelli tarafından Bilge Dershanesi olarak açılışı yapılan ve bünyesinden bir çok başarılı öğrenci yetiştiren kurum,  şimdiler de Manisalılara özel öğretim kursu olarak hizmetine devam etmekte.

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, MHP İl Başkanı Erkan Öztürk ve parti yöneticileri,  İYİ Parti Manisa Milletvekili aday adayı Tamer Akkal, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi ve Manisa Milletvekili aday adayı  Engin Kabadağ, İYİ Parti İl Başkanı Ümit Akdağ  ve misafirlerin katılımıyla gerçekleşen törenin açılış konuşmasını yapan  Bilge Özel Öğretim Kurumu ortaklarından Galip Karagözler, ‘Manisalılara 28 yıldır kaliteli hizmet anlayışımızla hizmet etmekteyiz. Bu zaman içersinde Bilge çatısı altında eğitim alan bir çok öğrencimizin başarıları ile gururlandık. Türkiye genelinde 2 Türkiye birincisi ve ilk 10 içerisinde 6 öğrencimiz derece aldılar. Eğitim ve öğretimimizle hep Manisalıların tercih ettiği bir kurum olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bilge eğitim kurumu olarak da bundan sonra da Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı,  vatanını seven gençlerimizi yetiştirmeye devam edeceğiz’ diye  konuştu. Kalabalık misafir topluluğunun katılımıyla gerçekleşen tören  pilav ve ayran ikramı ile son buldu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2018, 14:23
YORUM EKLE

banner307

banner313