Alexa

İlkadım İLKEM'de Kurs Kayıtları Başladı

İlkadım Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile İlkadımlı gençlere eğitimde fırsat eşitliği sağlayan İLKEM 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı kayıtları başladı.

İlkadım İLKEM'de Kurs Kayıtları Başladı

SAMSUN - İLKEM’de 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı için kayıtları başladı. İlkadım Belediyesi tarafından İLKEM kayıtlarının yapılmasına başladığına dair yapılan duyuruda fırsatın değerlendirilmesi istendi.

İlkadım Eğitim Merkezi (İLKEM) yeni dönem için kayıt sürecini başlattı.

Kadifekale İLKEM, Yaşardoğu İLKEM, Derebahçe İLKEM olmak üzere 3 farklı şubede hizmet veren İLKEM Eğitim Merkezleri ile iletişime geçerek kayıt işlemleri içinbilgi alınması istendi. İlkadım Belediyesi ve İlkadım Halk Eğitimi Merkezi işbirliği ile gerçekleştirilen İlkokul, ortaokul ve lise takviye kursları ile LGS, YKS ve KPSS hazırlık kursları gençlerin geleceğe güvenle bakmalarına imkan sağlandığı bildirildi.

FIRSAT EŞİTLİĞİ

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, eğitimin önemine dikkat çekerek, “İLKEM Eğitim Kurumlarımızda gençlerimizi yarınlara daha donanımlı, bilgili ve güvenli bir şekilde hazırlamak için ilkeli ve kaliteli bir eğitim anlayışını hayata geçirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Kurslarımız için altyapı imkanlarımızı sonuna kadar değerlendirerek öğrenci sayımızı en üst seviyede tutmayı planlıyoruz. Ulaştığımız her öğrencimizin yarınlarımızın daha güzel olması için bir gurur kaynağı olduğu bilinci ile eğitim alanında kapılarımız her zaman sonuna kadar açıktır. Başarılı eğitmenlerimiz, idari kadromuz, belediyemiz ve Halk Eğitim Merkezimizin işbirliği ile başarılı bir kurs dönemi için her yaştan gençlerimizi İLKEM’e bekliyoruz. Şimdiden yaklaşan eğitim ve öğretim döneminde tüm öğrenci ve eğitimcilerimize başarılar dilerim” dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE