Atakum Atakent Ortaokulu, "Yazarla Buluşma ve Söyleşi" etkinliği kapsamında Eğitimci Yazar Zekeriya Çavuşoğlu’nu ağırladı.Okul sitesinden yapılan açıklamada, "Yazarla Buluşma ve Söyleşi Etkinliği" çerçevesinde, atakent ortaokulu ailesi olarak, Eğitimci Yazar Zekeriya Çavuşoğlu’nu misafir ettik. 5/B, 6/B ve 6/C sınıfı öğrencileri, Türkçe öğretmenimiz Mine Tangur rehberliğinde, yazarın son kitabı TIK TIK KARDEŞ’i (Roman, 2024, Tunç Yayıncılık) okuyarak, söyleşi esnasında merak ettikleri soruları yazarımıza yönelttiler" ifadelerine yer verildi.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/6656f9d12aac6.png)
Etkinlik sonunda okul yönetimi ve öğretmenler, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, daha nice güzel etkinliklerde bir araya gelmeyi dilediklerini belirtti.Haber: Oktay ZERRİN - Samsun
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/6656f9d12aac6.png)
Etkinliğin Detayları
Okul idaresi ve öğretmenlerin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, sunuculuğu Türkçe Öğretmeni Mine Tangur üstlendi. Öğrenciler, okudukları kitaba ve yazarına dair hazırladıkları soruları sorarak, hem meraklarını giderdi hem de yazarlık hakkında bilgi edindi. Etkinlikte keyifli anlar yaşandı.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/6656f9ee5906d.png)