Samsun Bafra Kızılırmak İlkokulu; ilçede düzenlenen Fiziksel Etkinlik Oyunları'na katılan minik öğrenciler için belge töreni gerçekleştirdi.Bafra Gazipaşa Mahallesi'nde eğitim-öğretim faaliyetlerini yürüten Bafra Kızılırmak İlkokulu 1/C sınıfının minik öğrencileri, belge töreninde heyecanlı ve mutluydular.Okul sitesinden yapılan konuyla ilgili açıklama şöyle: "Okulumuzu temsilen Fiziksel Etkinlik Oyunları yarışmasına katılan 1/C sınıfı öğrencilerimize ve değerli sınıf öğretmenimiz Cevat Kadıoğlu hocamıza emekleri için teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz."![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/664c92cea95e8.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/664c92cea95e8.png)