Alaattin Çakıcı'dan Bahçeli'ye Çok Özel Teşekkür

Ünlü Kabadayı Alaattin Çakıcı, Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli’nin kendisi, arkadaşı Kürşat Yılmaz ve tüm kader mahkumları için yaptığı açıklamaya teşekkür etti.

Güncel 12.05.2018, 20:00 13.05.2018, 14:42
Alaattin Çakıcı'dan Bahçeli'ye Çok Özel Teşekkür

Kırıkkale Keskin T Tipi Cezaevi’nde kalmakta olan Alaattin Çakıcı, Devlet Bahçeli’nin kendisi ve arkadaşı Kürşat Yılmaz ile ilgili bugün yaptığı açıklamaya dair basın danışmanı gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile cevap vererek, "Ömrünü adı gibi devlete adayan Sayın Bahçeli’nin mecliste benim ve arkadaşım Kürşat Yılmaz’la ilgili Ayrıca Tüm kader mahkumları ile ilgili söylemlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum." dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli Sosyal medya üzerinden Alaattin Çakıcı ve Kürşat Yılmaz hakkında yaptığı açıklamada şöyle demişti: "Ülkü ve ülke sevdalısı olan, davalarının gözü kara yiğitleri olarak bilinen mesela Alaattin Çakıcı, mesela Kürşat Yılmaz, 100 bin ülkücünün imzasıyla aday gösterilseydi, bu kahramanlarımız için de cezaevinden çıkarılmaları için bir kampanya yapılacak mıydı? Bu kardeşlerimizi taş duvarların ardında çürümeye terk etmek ne kadar adil ve adaletlidir? Hain el üstünde, vatan ve millete sadakat duyanlar geri planda! Böyle bir yanlış sürdürülebilir mi? Peki, teröristler için methiye düzenler, PKK/FETÖ müdafaası yapanlar kader kurbanlarına ne diyecekler? Onların yüzlerine nasıl bakacaklar?" ve Bahçeli açıklamasının devamında, "kader mahkumlarının talihini değiştirebilir, onların elinden tutabilir, zincirlerinden ve zindanlardan onları çekip çıkarabiliriz. Tartışma ve konuşmaya değmez mi? Hadi buyurun…" dedi.

BEN ÜLKÜCÜYÜM

Kırıkkale Keskin T Tipi Cezaevi’nde kalmakta olan Alaattin Çakıcı, bunun sözlerin ardından derhal bir açıklamada bulunarak, Ömrünü adı gibi devlete adayan Sayın Bahçeli’nin mecliste benim ve arkadaşım Kürşat Yılmaz’la ilgili Ayrıca Tüm kader mahkumları ile ilgili söylemlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum." ifadelerini kullanarak, "Hiçbir Parti gözetmeksizin ölçüm Devletin bekasıdır. Seçimlere 15 (onbeş ) gün kala mutlaka bir yazı daha yazacağımın bilinmesini isterim. 24 Haziranda yapılacak seçimler, Milletimize İslam dünyasına ve yaşadığımız coğrafyaya hayırlara vesile olmasını Rabbim’den niyaz ederim. Devletimizin bekasına gönül vermiş 80 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımıza Saygılarımla arz ederim."


Alaattin çakıcı notunda şöyle dedi: Bu yazımda hiçbir partiyi işaret etmiyorum işaretim birlik ve beraberlik içerisinde 80 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına işaretim devletimizin bekasıdır. Mutlaka seçimlere 15 gün kala geniş bir yazı yazacağım.. Saygılarımla arz ederim"

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (8)
HAYDAR BAŞAR 3 yıl önce
KADER MAHKUM LARINA af istiyoruz
Doğru söze ne hacet sayın reyis 3 yıl önce
Özge Dilek 3 yıl önce
Allah rızası için tüm kader mahkumlarına af verin belli suçlar hariç insanlar özgürce nefes alsınlar ailelerine sevdiklerine kavussunlar nice gençler var içerde aile kurumadan 4duvarda ömürleri geçiyor herkese aile kurabilme imkanı nefes alma imkanı verin
Maya Hifa 3 yıl önce
Aşlah razı olsun Önce Bahçeli’den sonra zam.Aladdin çakıcıdan .Bizler Bu ülkenin koşul sesleriyiz.İnşAllah rabbim bizlerin yüzünü güldürür .1 Mazlum dahi kalmaz içerde inŞAllah
vatandaş 3 yıl önce
sayın bahçeli ye aynen katılıyorum..fetö pkk çocuk istismarcısı kadın katili bilerek ve isteyerek tasarlayarak adam öldürme harici af olabilir..hapishanelerde yer yok yer..
Eren eren 3 yıl önce
20 senedir bu adamlar ülkü sevdalısı değilmiydi acaba
Yoksa ahmet türk e kefil olurken bu ülkücü abilerim içerde degildide bizmi yanlış biliyorduk acaba
Murat yılmaz 3 yıl önce
Merhaba öncelikle kader mahkumlarını Allah kurtarsın bu seçimlerde mahkümları düşünen kesinlikle kazanır sebebi şudur ki ülkemizde 20 miliyon insanımız yargı önünde kimisi hükümlü kimisi tutuklu kimisi ise yargılanmaktadır ayleleriyle birlikte 20 miliyon kişi etmektedir Allah af edici deilmidir ki kullar kulu neden affetmesin islah şartlada olunur ceza evlerinde 14 kişilik koğuşlarda KİMİ 30kişi yatmakda kimi koğuşta 40 kişi yatmaktadır mahkumların piskolojisi tamamen bozulmaktadır bunh neden gör mezler ordakiler insan deilmi devlet olmazsa millet olmaz millet olmazsa devlet olmaz saygılar MURAT YILMAZ.
Murat yılmaz 3 yıl önce
Yargıda şikayetini geri alıp ama kamu adına ceza alan insanlarda çok ülke hukuk devleti olduğundan ülkemizde çoğu kişi yargı ile balantılı olduğundan ülkeye af şart bunu yapan kazanır çünki ülkede argılanmıyan insan kalmıcak boyle devam eder ise o yuzden ülkenin devlet bahçelinin dediği gibi affa ihtitacı var yurdumun insanları emin olun var