Alexa


Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Flaş Leyla Talimatı

Türkiye, Ağrı’dan gelen 4 yaşındaki Leyla Aydemir’in ölüm haberi ile şok olmuştu.ı. Tüm bakanları ararayan Cumhurbaşkanı Erdoğan minik Leyla için talimatı verdi.

Güncel 05.07.2018, 11:10 05.07.2018, 11:18
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Flaş Leyla Talimatı

Ağrı’dan gelen 4 yaşındaki Leyla Aydemir’in ölüm haberi ile üzüntüye boğulan Türkiye'de büyük şok etkisi yaratan olayın etkisi hala sürerken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bütün bakanları arayarak talimatın verdi.

Ramazan Bayramı’nın birinci günü kaybolan ve 18 gün sonra derenin üzerinde cesedi bulunan Leyla Aydemir için herkes seferber olmuştu. Minik Leyla’nın köyden yaklaşık olarak 2 kilometre uzaklıktaki derenin kenarında cansız bedeni bulunmuştu.

Ağrı`da, Ramazan Bayramı`nın birinci günü kaybolan ve kaybolduktan 18 gün sonra cesedi bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir`in ailesini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telefonla aradı. Cumhurbaşkanı Erdoğan minik Leyla için talimatı verdi. Ağrı`da, Ramazan Bayramı`nın birinci günü kaybolan ve kaybolduktan 18 gün sonra cesedi bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir`in ailesini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telefonla aradı. Cumhurbaşkanı ile yaptıkları görüşmeyi anlatan baba Nihat Aydemir, "Tüm bakanlar aradı. Cumhurbaşkanımız aradı. `Kardeşim sen hiç merak etme ne gerekiyorsa yapılacak. Ben takipçisiyim. Allah`ın izniyle bulacağız failleri. Herkese gerekli talimatlar verildi` dedi. Bizim umudumuz var. Allah`ın izniyle o cani bulunacak. Cumhurbaşkanı söz verdi, ona güveniyoruz" dedi.

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P