Alexa

Erdoğan'dan CHP'ye Sert Çıkış!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 34. Muhtarlar Toplantısı’nda “Eğer bugün bu riski almazsanız yarın riske atacak hiçbir şeyiniz kalmayabilir” dedi.

Erdoğan'dan CHP'ye Sert Çıkış!
banner327

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 34. Muhtarlar Toplantısı’nda Afyonkarahisar, Aksaray, Amasya, Antalya, Aydın, Denizli, Kocaeli, Kütahya, Muğla, Nevşehir, Rize, Sakarya, Sinop ve Tokat’tan gelen muhtarlarla bir araya geldi.

Erdoğan, ana muhalefet partisini eleştirerek, tartışmaların hep kendi ismi üzerinden götürülmesine dikkat çekti. Erdoğan, “Esasen normal şartlarda iktidarı elinde bulunduranlar mevcudu muhafaza etmeye, muhalefet de değiştirmeye çalışır. Bizde çok uzun süredir işler tersine dönmüş durumdadır. İktidarda olanlar değişim için, reform yapmak için mücadele ederken, muhalefet konumunda bulunanların bir kısmı statükoya gardiyanlık yapıyor” dedi.

Döviz artışına da dikkat çeken Erdoğan, 15 Temmuz sonrasında yaşanan döviz artışına karşı gösterilen tavrın bugün de gösterilmesini istedi. Erdoğan iş adamlarını da uyararak, “Eğer bugün bu riski almazsanız yarın riske atacak hiçbir şeyiniz kalmayabilir” diye konuştu.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2017, 20:17
YORUM EKLE