PTT'den Ücretsiz Maske Dağıtımı Başladı

Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında Türkiye’nin Milli Pazar Yeri ePttAVM.com üzerinden ücretsiz maske dağıtılacak. kargo gönderimleri de PTT Kargo ile ücretsiz gerçekleştirilecektir.

Güncel 05.04.2020, 21:16 06.04.2020, 14:01
PTT'den Ücretsiz Maske Dağıtımı Başladı

Öcretsiz maske dağıtımı başladı. Korona virüsün yaygınlaşması ve maskelerin birinci derecede koronavirüse karşı kalkan olması sebebiyle Ücretsiz maske temini, 65 yaş üzeri ve 20 yaş altı vatandaşları kapsamayacak şekilde dağıtımına başladı. ePttAVM.com üzerinden vatandaşlarara ücretsiz olarak maske sağlanacak, kargo gönderimleri PTT Kargo ile ücretsiz gerçekleştirilecek.

Yapılan açıklama şöyle:

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’mız ile Sağlık Bakanlığı’mızın almış olduğu karar doğrultusunda https://maske.epttavm.com üzerinden kendiniz ve aile üyeleriniz için hiçbir ücret ödemeden maske temin edebilirsiniz.

Ücretsiz maske temini için, aile üyelerine ait bilgileri https://maske.epttavm.com adresindeki formda doldurmanız yeterli olacak. Vatandaşlarımızın her hafta “1” paket maske (5 adet) alma hakkı bulunmaktadır. Maskeleriniz, PTT Kargo ile ücretsiz olarak adresinize getirilecektir.

Sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üzeri ve 20 yaş altındaki vatandaşlarımızın ücretsiz maske temininden yararlanamayacağını bildirmek isteriz. T.C. kimlik numaranız ile doğrulama yapıldıktan sonra belirtilen yaş kriterlerine uymanız durumunda maskeniz tarafınıza gönderilecektir.

Sağlığınız için her türlü tedbiri almaya devam ediyoruz.

ÜCRETSİZ MASKE İSTEME ADRESİ DEĞİŞMİŞTİR BURAYI TIKLA

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (2)
Zeynep Ergökçek 7 ay önce
Çok güzel bir uygulama formu dolduruyorum.bir türlü gitmiyor.yoğunluk var sanırım
arzu akay 7 ay önce
yoğunluktan olacak sanırım. milyonlarca insan bu siteye kitlendi tabi. sitenin bu kadar insana cevap vermesi zor. Sanırım ilerleyen zaman diliminde yeniden düzelecektir. Şu an sitenin güçlendirilmesi için çalışmalar devam ediyor.