Bahçeli: Allah'ına Kurban Adanalı

MHP lideri Devlet Bahçeli konuşmasına başlamadan önce alanda bulunan vatandaşlar "Öl de ölelim vur de vuralım" sloganları atttılar.

Gündem 25.05.2013, 17:26 25.05.2013, 17:50
Bahçeli: Allah'ına Kurban Adanalı

 MHP lideri Devlet Bahçeli konuşmasına başlamadan önce alanda bulunan vatandaşlar "Öl de ölelim vur de vuralım" sloganları atttılar.

Adana'da yer yerinde oynuyor diyerek söze başlayan Bahçeli,"Halk Başbakan'a ve Bölücübaşı'na nispet ederek meydanı doldırdu." dedi.

"ALLAH'INIZA KURBAN"

MHP lideri, mitingin başından itibaren yüksek sesle konuşmaya başladı. Bahçeli, meydanda bulunan halka sık sık sorularla seslendi. Aldığı cevaplar karşısında ise"Allah'ınıza kurban Adanalı."  diye seslenenerek adeta desibel rekoru kırdı.

Bahçeli'nin konuşmasından satır başları; 

Türk milletinin direnişini kim görmek istiyorsa İzmir'den sonra Adana'ya baksın. Türk milleti bugün burada. Aziz vatanımızı parsellemeye sessiz kalacak mısınız? Vatanın bölünmesini bekleyen İmralı canisini için ne diyorsunuz? Allah'ınıza kurban.

Vatan mukaddes bir yuvadır muhafaza etmek namus borcudur. 26 Ağustos 1071 yılından 26 Ağustos 1922 yılına kadar bu vatanı bizlere vatan yapan bütün büyüklerimizi selamlıyoruz.

AKP ile beraber geleceğimiz işbirlikçilere teslim edilmiştir. Borçlar birikmiş, yoksulluk ve hayat pahalılığı rekor seviyeye ulaşmıştır. Başbakan gezip tozmuş ama sizin derdinize derman olmamıştır. Uçan kuşa bile borcumuz var. IMF'ye borcu biritdik diyen Başbakan kendi ve yandaşlarının kasasını doldurmuştur. Size de dert bırakmıştır.

Düne kadar daha mutlu musunuz? Ekmeğiniz büyümüş müdür? Siz zenginleşmemişseniz kim zenginleşti? Çalışan siz, üreten siz ama yine fakirleşen sizsiniz. Bu işte bir bit yeniği var. Başbakan yalan söylüyor hayal kuruyor.

Başbakan sen kaynakları Yahudilere yandaşlara peşkeş çekerken biz zaten meydanlardaydık. Bunların hesabı sorulacak kimsenin yanına kar bırakılmayacaktır. Sizlerin nafakasına, el emeğine göz koyanların burnundan getirmek bizim işimizdir. Bu hanedanlık dönemi yakında son bulacaktır.

Türkiye AKP dönemi öncesine hasret kalmıştır. Bütün kötülükler AKP ile beraber gün yüzüne çıkmıştır.

Yorumlar (0)