Bahçeli'ye suikast! İddiası Bir oyun mu?

İnternet Medyasında yer alan haberlere göre MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye karşı suikast planı ortaya çıktı.

Gündem 02.08.2015, 14:05 02.08.2015, 14:32
Bahçeli'ye suikast! İddiası Bir oyun mu?
İnternet Medyasında yer alan haberlere göre MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye karşı suikast planı ortaya çıktı. Bu konuyla alakalı ilgili makamlar harekete geçmiş ve Sayın Bahçeli’nin korumalarının artırılması yönünde de talimat verilmiş.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye karşı suikast planları ne ilk ne de son olacaktır. Ne Devlet Bahçeli’nin ne de Ülkücü hareketin bu iblislerden vatan hainlerinden zerre kadar korkusunun olmadığını dünya bilir. Sözü edilen örgüt başına geleceklerini bildiği için buna cesaret gösterebileceğini sanmıyorum. Her ne kadar dikkate alınması, önlemlerin artırılması gereken bir konu ise de meseleye biraz da siyasi kaosların oluşturulması nazarından bakmak gerekir. Milliyetçi Hareket Partisi üzerinden çeşitli çalkantılar meydana getirilmek isteniyor olabileceğide düşünülmelidir.

MHP Liderine karşı suikast planı içinde oldukları belirtilen örgüt,  Milliyetçi Hareket gibi bir partinin Sayın Liderine bırakın suikasti, Ülkücülerin, suikast girişimine bile tahammül edemeyeceğini iyi bilmektedir.

Böyle bir hal karşısında ise Ülkücü Hareket o örgütün başına dünyayı yıkar. 
 

MHP Lideri Devlet Bahçeli  Suruç’taki intihar eylemi sonrası yaptığı açıklama şu şekilde


'Sosyalist Gençlik Dernekleri Federasyonu isimli paravan bir oluşumun, ‘Kobani’yi beraber savunduk, beraber inşa ediyoruz’ kampanyası çerçevesinde toplanan kalabalığın Suruç’a hareketi felaketle sonlanmıştır. Kobani’deki sözde devrimi savunma amacıyla bir araya geldiklerini söyleyenleri; HDP, ESP gibi terör şubesi partilerle birlikte bölücülüğün yanında saf tutmuş bazı sivil toplum kuruluşları desteklemiştir. İstanbul’dan Suruç’a Kobani bahanesiyle yola çıkanların bir defa amaç ve yöntemleri halis ve ahlaki görülemeyecektir. Kobani aşkıyla yanıp tutuşanların bu aziz milletmize karşı mensubiyet sancısı, bu kutlu vatana yönelik muhabbet ve sevgi bunalımı yaşadığı kuşkusuzdur'

Türkiye'de son zamanlarda terör olaylarının artması ve bazı ihanet odaklı örgütlerin askerimize ve polisimize karşı giriştikleri eylemleri iyi okumalıdır. Türkiye içinde milleti bir birine kırdırmanın hesapları yapılıyor olabilir. Ülkücüler sokaklara çekilmek istenebilir. PKK ve benzeri yasadışı ihanet çeteleriyle karşı karşıya gerilmek istenebilir. Bu anlamda ülkücülerin uyanık olması ve tahriklere kapılmaması gerekiyor.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye suikast yapılacağı yönündeki çeşitli iddialar da bu oyunun bir parçası olabilir. Bu yüzden hep dediğimiz gibi ve şimdide söylediğimiz gibi:

AMAN

 DİKKAT OYUNA GELİNMESİN!

Garabey

Yorumlar (0)
açık