Başbakan'a 'KATİL' Diyen Eğitim Bir-Sen Başkanı

AKP'nin en büyük destekçisi Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı Eğitim Bir-Sen Hakkari Şube Başkanı Nihat Gür’ün çeşitli tarihlerde Sosyal medya platformu üzerinden paylaşımları şok etkisi yarattı.

Gündem 19.01.2016, 21:28 21.01.2016, 17:58
Başbakan'a 'KATİL' Diyen Eğitim Bir-Sen Başkanı

Her gün şehit cenazeleri gelirken eli kanlı katiller ülkeyi bölmek için haince ve alçakça bir kalkışma başlatmışken Nihat Gür'ün paylaşımlar pes dedirtti.

Bebek katili apoya bile övgülerin bulunduğu başbakana katil yakıştırması yapılan twetler büyük tepkiye sebep oldu.

Akademisyenler bildirisine tepki gösteren Memur Sen'lilerin il temsilcilerinin paylaşımlarına sessiz kalması çifte standartın alasıdır.

Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Eski Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ise AKP'den milletvekili olmuş ve çözüm sürecinde Akillerin içinde yeralmıştı.

Başbakana ve terörle kahramanca mücadele eden güvenlik güçlerimize hakaret eden terör örgütünü ve bek katili Apoyu öven Nihat Gür açıkça halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmekte terörü ve teröristi övmektedir.


Eğitim Bir-Sen Hakkari Şube Başkanı Nihat Gür’ün paylaşımlarını yayınlıyor yorumu sizlere bırakıyoruz.

Başbakan Reyhanlı’da evleri dolaşmış doğru olanı bu peki Roboski için neden aynı duyarlılık gösterilmedi.

Cizre olayları kime hizmet ediyor.

Kürt halkı kendi içinde sözü ve tahammül kültürünü güçlü kılmadıkça sonumuz bırakuji ve piyonluk olacaktır.
Hassasiyetimizi nereden hakkaniyete olan adanmışlığımızdır.

BDP milletvekilleri serbest bırakıldı; hak ve adalet yerini buldu. Halkların barışı ve toplumsal uzlaşı için etkin ve erdemli adım oldu.

1.80 boyndaki oğlumun parçalanmış bedenini küçük bir poşete sığdırdım diyen bir annenin acısınıdr. ROBOSKİ katliamı.

ROBOSKİ KATLİAMINI UNUTMA.

Ölümcül savaş başladı; ittifak ve düşman cepheleri çok derin.

Başbakan biz çocuklarımızı öldürenlere ağlamayız diyor peki 100 yıldır sizler bizim Kürd halkının çocuklarını öldürüyorsunuz.

Bugün Şeyh said önderliğinde başlayan kıyam’ın 89. Yıldönümü. Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.

Aydınlık maskeli, aydınlık karanlığın uşakları Abdullah Öcalan’ın kasetlerini yayınlamışlar. Halk artık bu oyunların amacını iyi idrak ediyor.

Kobani düşerse herkes bilsin ki insanlık onuru düşecektir. Kobani düşerse bundan sonra İslam dünyasında pek çok değer düşecektir.

İçişleri bir genelge ile Roboskiye girişleri yasaklamış. Tamamen diktatörlüğe giden bir zihniyet. Ya Rabbi bu zulmü sana şikayet ediyoruz.

Sayın Selahattin Demirtaş’ın konvoyuna yapılan saldırıyı telin ediyorum. Çektiğimiz acılar, yaşamamız için ibret alınmalıdır. Güç, erdem ve adalet sahibi insanların eline geçmediği sürece insanlık huzur bulmayacaktır. Ahlaki ilkeleri olmayan insanın ölçüsü yoktur.

Kültürler, milletler, medeniyetler yer yüzünün inşasında öncü olmak için kendi sistemlerini ilkesel bir pozisyona taşımalıdırlar.

Şengalin zaferi mazlum kobaninin özgürlük muştusudur inşallah.

Kürdistan halkının kazanımları ile oynamaya ve engellemeye çalışan kim olursa olsun yaşamın onlar için zorlaşacağını unutmamaları gerekir.Ne kadar fazla düşman insanımız varsa, o kadar güçlüyüz demektir.

Edep nasıl ki kişiliğin hamuruysa güvende birlikteliğin harcıdır. Sisi cumhurbaşkanlığı yemini etmiş, Dünya demokrasisinin seviyesi ve değeri böylece belli olmuş. Kürdistan halkının kazanımları ile oynamaya veya engellemeye çalışan kim olursa olsun yaşamın onlar için zorlaşacağını unutmamaları gerekir. Ne kadar düşünen insanımız varsa, o kadar güçlüyüz demektir.Edep nasıl ki kişiliğin hamuruysa, güvende birlikteliğin harcıdır.
Yorumlar (5)
ayfer mutlu 6 yıl önce
bu ihanete kim dur diyecek? Adamlar gözlerimizin içine bakarak ihanet ediyor
Mehmet mete 6 yıl önce
Doğup büyüdüğü ülkeye yediği ekmeğe, maaş aldığı devletine ihanet eden herkes haindir. Allah askerimize polisimize yardim etsin. Tüm şehitlerimize Allah tan rahmet diliyorum.
arif tok 6 yıl önce
suçlu kim? ortakları kim. Besle kargayı oysun gözünü
DADAŞ YURDUN 6 yıl önce
Küçük menfaatler gibi görünen bazı önemsiz çıkarları; geçici makamları; aman bana değip dolaşmasınlar "fobisini"; aman bana ne ne olursa olsun gün bugündür. diyen sevgili "KAMU ÇALIŞANI" kardeşlerim; gözünüzü açtığınızda artık bir şey kalmadığını (RABBİM KORUSUN!) görürseniz, Önce ALLAH' ıma olmak üzere, sonrada ÇOCUKLARINIZA NASIL HESAP VERECEĞİNİZİ DE ARTIK GÖRÜNÜZ. OKUYUN GÖRÜN BAKALIM, SENDEN ALDIKLARI YETKİYLE senin adına neler yaptıklarını görün. Görün de ARTIK YETER DİYİN. İNANIN BUNU YAPANLAR KADAR, ONLARA BU YETKİYİ VERENLER DE "A Y N I V E B A L A L T I N D D I R.
kara 4 yıl önce
fotoğraftaki diğer kişiler de ihraç edildi mi?