'Eski Ülkücülerden' Duyuru: Yüce Türk Milleti’ne!

'Eski Ülkücü' olarak nitelendirilenlerden bazıları bir araya gelerek, AKP tarafından yapılan algı politikalarına dur demek maksadıyla bir bildiri yayımladılar.

Gündem 30.10.2015, 20:30 03.11.2015, 17:14
'Eski Ülkücülerden' Duyuru: Yüce Türk Milleti’ne!

Son zamanlarda sosyal platformlarda ve havuz medyasında ‘eski ülkücülerin’ MHP’ye oy vermeyecekleri hususu gündemde yerini bulmuştu.

'Eski Ülkücü' olarak nitelendirilenlerden bazıları bir araya gelerek, AKP tarafından yapılan ‘algı politikalarına dur’ demek maksadıyla bir bildiri yayımladılar.

Ülkücülerin bir ve beraber olduğunu belirten o bildiriyi yayınlıyoruz:

YÜCE TÜRK MİLLETİNE

İsmimiz ve neslimiz eski ülkücü olarak tanımlanarak MHP’ye oy vermeyeceğimiz yönünde kamuoyunda bir algı operasyonu yürütülmektedir. Bu durum üzerine aşağıdaki açıklamayı yapma gereği duyulmuştur.

1- İLK GÜNKÜ HEYECAN VE AŞKLA ÜLKÜCÜ OLMANIN GURUR VE ŞUURUNDAYIZ. İDAM SEHPALARINA İLERLEYEN ÜLKÜDAŞLARIMIZIN SAHİP OLDUĞU İMANI ÖMRÜMÜZ BOYUNCA TAŞIMAK GAYRETİNDEYİZ.

2- SON YILLARDA HER SEÇİM DÖNEMİNDE ESKİ ÜLKÜCÜLER ADI ALTINDA ORTAYA ÇIKAN BİRİLERİNİN DAVA ARKADAŞLARIMIZA YÖNELİK BİR TAKIM ÇALIŞMALAR İÇERİSİNE GİRMESİ, EN KİBAR İFADE İLE AHLAKSIZLIKTIR. “ESKİ ÜLKÜCÜLER MHP’YE OY VERMEYECEK”, “MHP’Yİ BARAJ ALTINDA BIRAKARAK DEVLET BAHÇELİ’YE HADDİ BİLDİRİLECEK” VS. SÖYLEMLERLE AKP’YE OY TOPLAMAYA ÇALIŞANLAR, BÜYÜK ŞAİRİN DEYİMİYLE “BİR KEMİĞİN ARDINDA SAATLERCE YOL GİDENLER”DİR.

3- ÜLKÜCÜLÜK BU DAVAYA İNANANLAR İÇİN ÖMÜR BOYU TAŞINACAK EN BÜYÜK ŞEREFTİR. ŞEREFİN TAVİZİ OLMAZ. ESKİ ÜLKÜCÜ SIFATINI KULLANANLARIN BUGÜN SAHİP OLDUKLARI SIFATLARIN TAMAMI BU KUTLU DAVANIN SINIRLARI DIŞINDADIR. ÜLKÜCÜLÜĞÜ BİRİLERİNE OY DEVŞİRMEK İÇİN KULLANMAYA ÇALIŞANLAR İYİ BİLMELİDİR Kİ BİZİM NAZARIMIZDA AKP’YE VERİLECEK HER OY MİLLETİMİZİN VE VATANIMIZIN BİRLİĞİNE DİNAMİT KOYMAKLA EŞ DEĞERDİR.

4- BU İNANÇLA OYUMUZU DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE MHP’YE VERECEĞİMİZİ KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURUYORUZ.

Ozan Arif
Turgut Karadağ
Cafer Yaylan
Erdem Şenocak
Adnan Madak
Eyüp Asan
Ramazan Çağlar
Samet Karakuş
Recep Kaplan,

Mustafa Güneş
Samet Karakuş
Oktay Ahıskalı
Erol Yıldız
İsmail İhtiyar
Nafız Kaşıkçı
Mustafa Aydınlı
Adnan Demirbilek
Şahin Köksal Ardıç
Hamdi Yıldız
Mehmet Şişman
Vehbi Durmuş
Mahir Çerçi
Cavit Yüksel
Yener Yurteri
Mustafa Özalcıl
Yusuf Ziya Arpacık
Mustafa Öztürk
Mustafa İmek
Muhammed Doğan
Samet Koçak
Selami Ulusoy
Özcan Çeliksiz
Gazi Arslan,
Ozan İlo
Nevri Aydın
Ertuğrul Yıldız
Taylan Oklar
Mehmet Gül
Şeref Gürkan
Mustafa Karaca
Mustafa Olcay
Hayrettin Akbaş
Mustafa Dülgel
İrfan Arslan
Harun Yüksel
Kemal Yüce

KAPSAMHABER


Yorumlar (31)
Yasemin Aktaş Şahin 5 yıl önce
Biz de sizi takip eden ülkücüler olarak peşindeyiz ve hep peşiniz de olacağız.. Saygıyla ve sevgiyle iyiki varsınız....
adamın biri 5 yıl önce
Ülkücünün eskisi olmaz diye ahkam keserken, diğer yandan "Eski Ülkücüler" diye paylaşım yapıyor.Kendinle çelişiyorsun çocuk...
Hakan ÇEŞNİGİL. 5 yıl önce
OyunMHP.
Ercan Akbaş 5 yıl önce
Imzam ile. .
SEMAHATTİN UYSAL 5 yıl önce
ÜLKÜCÜNÜN ESKİSİ YENİSİ OLMAZ ZATEN DİKKAT EDİYORUMDA YENİ NESİLLERDE PEK ÜLKÜCÜ YETİŞMİYOR GENÇLER KENDİ HALİNDE SİYASETE PEK GİRMİYOR ANLAMADIĞIM BİR NOKTA ESKİ ÜLKÜCÜLERİN DEDİKLERİ BU KİŞİLERİ KİMLER KULLANMAK İSTİYOR VEYA ÇEKİNİYORLARMI ARAYA NİFAK TOHUMLARI ATANLAR BİRGÜN BUNUN ALTINDA KALIRLAR KİMSENİN GENEL BAŞKANLA BİR DERDİ YOK ÜLKÜCÜLER ALLAHIN İZNİYLE DÜNKÜ GİBİ DİMDİK AYAKTADIR VE MHP YE OY VERECEKLER MHP DE HER NE OLURSA OLSUN ŞEHİTLERİMİZİN KANI VAR ONLAR İÇİN ÜLKÜCÜLER HİÇ BİR ZAMAN MHP DEN VAZ GEÇMEZLER BU NİFAK TOHUMLARINI ÇIKARIP GENEL MRK LE ARAMIZI AÇAMAZSINIZ O SÖYLEYENLER AKP NİN BORAZANLIĞINI YAPAN ŞAHSİYETSİZ ŞEREFSİZ İNSANLARDIR
aynur kahraman 5 yıl önce
eski ülkücüler olarak tabir edilen ülkücüler bizim baş tacımızdır. bunu herkes böyle bilmelidir. fanusta saklanması gereken eski ülkücüler bizim ülkücü olmamızın müsebbipleridir
turan elteke 5 yıl önce
ak parti ülkücüleri kullanmaktan ne zaman vaz geçecek. eski ülkücüler bu hareketin bel kemiğidir
İbrahim Gövcecik 5 yıl önce
Ben de eski ama, tam da diğerleri gibi hep yeni kalan bir ülkücü olarak, yukarıdaki bildiriye imzamı atıyor desteğimi de Deventer 16D numaralı sandıkta kullandığım oyumla isbatlıyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
parçalı bulutlu