Nazlı Ilıcak: Köşeye sıkışmış durumdalar, gözdağı vermeye çalışıyorlar

İpek Medya Grubu, Koza İpek Holding, İpek Üniversitesi, Kanal Türk ve Akın İpek'in evine polis eşliğinde baskın düzenledi.

Gündem 01.09.2015, 09:32 01.09.2015, 09:36
Nazlı Ilıcak: Köşeye sıkışmış durumdalar, gözdağı vermeye çalışıyorlar

Bugün sabah saatlerine  Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) ekipleri, ellerindeki 4 sayfalık arama kararıyla İpek Medya Grubu, Koza İpek Holding, İpek Üniversitesi, Kanal Türk ve Akın İpek'in evine polis eşliğinde baskın düzenledi. 

Baskını değerlendiren Bugün gazetesi yazarı Nazlı Ilıcak, "Fuat Avni ısrarla bunu yazıyordu. Türkiye'de köşeye sıkışmış bir iktidar, bir insan var. Ailesiyle ilgili çok ciddi iddialar var. Gözdağı vermeye çalışıyor. Zulüm ile abad olanın ahiri berbat olur." dedi.

PEŞ PEŞE ŞEHİT VERİYORUZ, SEBEBİ HESAP VERMEME İÇGÜDÜSÜ

Bugün televizyonuna telefonla bağlanan Ilıcak, şöyle devam etti:" Herkese karşı böyle bir tavır var. Peş peşe şehit veriyoruz. Bunun sebebi de hesap vermeme içgüdüsü. Herkese zarar veriyor. Git gide oy oranları düşüyor. Sağlam duruş sergileyen medya grubuna da bir takım sudan iddialarla bir baskın düzenlendi. Zaman gazetesine de Samanyolu'na da bu tarz bir baskın denedi. Akın İpek'i tebrik etmek istiyorum. Bütün bu saldırı ve baskılara rağmen dimdik durmasını başardı."
Yorumlar (0)