Samsun Başsavcısından Veda Ziyareti...

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun (HSYK) son kararnamesi ile Adana Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ali YELDAN, Vali Hüseyin Aksoy'u makamında ziyaret ederek veda etti.

Gündem 24.01.2014, 22:56 24.01.2014, 23:38
Samsun Başsavcısından Veda Ziyareti...

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun (HSYK) son kararnamesi ile Adana Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ali YELDAN, Vali Hüseyin Aksoy'u makamında ziyaret ederek  veda etti.

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun (HSYK) son kararnamesi ile Adana Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ali YELDAN yaptığı konuşmasında, “İki buçuk yıl boyunca Samsun Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yaptım. Bu süre zarfında yargının etkin ve güven veren bir şekilde hizmet iletmesini sağlamaya çalıştım. Samsun'da adalet, özgürlük ve güvenlik dengesini en iyi şekilde kurmaya çalıştık. Bizim çalışmalarımızda bize destek olan, başta Sayın Valimiz olmak üzere tüm hakim ve savcılarımıza, mahalli idare yöneticilerimize, baromuza, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımıza ve basınımıza teşekkür ediyorum."dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY,  “Samsun’da yargının etkin ve güven veren bir şekilde hizmet iletmesini sağlamaya yönelik yapmış olduğu çalışmalardan ve görevindeki başarılarından dolayı Adana Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Cumhuriyet Başsavcısı Ali YELDAN’a teşekkür ederek, yeni görev yerinde bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.”dedi.

Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ali YELDAN ziyaret anısına Vali Hüseyin AKSOY’a üzerinde yeni adliye binasının resmi bulunan bir saat takdim etti.
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P