Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Büyük Anadolu Hastanesi arasında Sağlık Protokolü imzalandı. Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Hakan Çiftçi ve beraberindeki heyet, TSO Başkanı Erkan Acar’ı makamında ziyaret ederek protokolü hayata geçirdi.
Üyelere Özel Sağlık Hizmetleri
Protokol kapsamında Havza TSO üyeleri ve birinci derece yakınları, Samsun’da bulunan Büyük Anadolu Hastanesi'nin poliklinik hizmetlerinden yararlanabilecekler. TSO Başkanı Erkan Acar, "Bu anlaşma ile üyelerimizin ve ailelerinin sağlık hizmetlerine daha kolay erişimini sağlamayı amaçladık. Böyle bir hizmete ön ayak olan Büyük Anadolu Hastanesi yöneticilerine teşekkür ederim" dedi.Büyük Anadolu Hastanesi’nden Destek
Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Hakan Çiftçi, Havza TSO ile imzalanan protokolün önemine değinerek, "Havza TSO ailesine hizmet vermekten onur duyacağız. Sağlık hizmetlerimizden faydalanacak olan tüm üyelere en iyi hizmeti sunmak için hazırız" ifadelerini kullandı.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/66475c4322439.png)