Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, "Bizim siyasetimiz, eser ve hizmet siyasetidir" diyerek, ilçenin daha ileriye taşınması için kararlı olduklarını ifade etti. Sandıkçı, Samsun Salıpazarlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaretinde Canik'i daha da geliştirecek projelerin hazır olduğunu belirtti.
Ziyarette, AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gençay, MHP Canik İlçe Başkan Vekili Serkan Öztürk, AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Donbay, Canik Belediye Meclis Üyeleri, Cumhur İttifakı Canik Belediye Meclis Üyesi Adayları ve Canik Salıpazarlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yusuf Ceniklioğlu da hazır bulundu.
Canik'te Hız Kesmeden Yola Devam
Kuzey Yıldızı Mahallesi'ndeki dernek ziyaretinde, Başkan İbrahim Sandıkçı, dernek yönetimi ve vatandaşlarla bir araya gelerek ilçeye kazandırılacak projeler hakkında bilgi verdi. Sandıkçı, "Canik'imiz için görevde bulunduğumuz 5 yılda ilçemizi projeler ve yatırımlarla donattık. Hemşehrilerimizle el ele örnek işlere imza attık. Bizim siyasetimiz, eser ve hizmet siyasetidir. Önümüzdeki 5 yılda ilçemizi daha ileriye taşıyacak projeleri ve yatırımları hayata geçirmeye devam edeceğiz. 31 Mart'ta sandıkta zaferimizi ilan edeceğiz. Canik'te gerçek belediyeciliği sürdüreceğiz" şeklinde konuştu.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65eaeae4dbe54.png)