Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, İlkadım'ın geleceği için kentsel dönüşüm projelerine büyük önem veriyor. "Kentsel Dönüşüm konusunda hemşerilerimizle birlikte karar vereceğiz, birlikte uygulayacağız" diyerek yola çıkan Kurnaz, İlkadımlılardan çıkan asılsız dedikodulara kulak asmamalarını istedi.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65e35e6be8015.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65e35e92c8455.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65e35e6be8015.png)
Mali Müşavirlerle Kahvaltıda Buluştu
1 - 7 Mart Muhasebe Haftası dolayısıyla mali müşavirlerle bir araya gelen Kurnaz, mesleğin önemini vurgulayarak tüm muhasebeci ve mali müşavirlerin muhasebe haftasını kutladı. Mali müşavirlik mesleğinin bir mensubu olmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti.Pazar Ziyaretleri ve Vatandaşlarla Sohbet
Kurnaz, Selahiye Mahallesi pazarını ziyaret ederek pazarcı esnafı ve vatandaşlarla samimi sohbetler gerçekleştirdi. Belediye başkanı olarak, vatandaşların ihtiyaç ve isteklerini yerinde dinleyerek çözüm odaklı bir yaklaşım sergiledi.Kentsel Dönüşümde Vatandaş Odaklı Yaklaşım
İlkadım'ın kanayan yarası haline gelen kentsel dönüşüm meselesine değinen Kurnaz, "İlkadım'ın sağlıksız binalarını, güzel konutlarla dönüştürmek istiyoruz. Maalesef mevcut belediye yönetimi bu konuda hiçbir adım atmamıştır. Çevre Şehircilik Bakanlığımız vatandaşın rızası olmadan burayı dönüştüremez" dedi. Vatandaşların endişelerine değinen Kurnaz, kentsel dönüşüm projelerinin tamamen vatandaşların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda şekilleneceğini belirtti.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65e35e92c8455.png)