İlkadım Belediyesi'nde dikkate değer bir buluşma yaşandı. 2014-2019 yılları arasında İlkadım Belediye Başkanlığı yapmış olan Erdoğan Tok, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde göreve yeni seçilen Başkan İhsan Kurnaz'ı makamında ziyaret etti.Eski Başkan Erdoğan Tok, seçimler sonucunda başkanlık görevini devralan İhsan Kurnaz'ı tebrik etmek amacıyla gerçekleştirdiği ziyarette, belediye başkanlığı tecrübelerini paylaştı. İhsan Kurnaz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "İlkadım’a bizden önce hizmet etmiş değerli Başkanımız Erdoğan Tok’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Biz gücümüzü birlikteliğimizden alıyoruz. Bu gücü İlkadım’a hizmet olarak döndüreceğiz. Milletimizden aldığımız güçle bundan sonraki dönemde hep birlikte ilçemizde güzel hizmetlere imza atacağız," dedi.Ziyaretin sonunda, Erdoğan Tok, İhsan Kurnaz’a hat sanatıyla yazılmış bir tablo hediye etti, bu jest karşısında Başkan Kurnaz teşekkürlerini sundu.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/04/662a6671a1a89.png)