İlkadım, Samsun - İlkadım Belediyesi’ne bağlı kreşlerde eğitim gören minik öğrenciler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı büyük bir coşkuyla kutladı. İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz'ın da katılımıyla gerçekleşen etkinliklerde, çocuklar hazırladıkları gösterilerle beğeni topladı.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/04/6626b8d7d5dcb.png)
İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz: “Yeni Nesiller İçin Çalışıyoruz”
Etkinlik, Şehitler anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, yaptığı konuşmada, İlkadım'ın geleceği için önemli adımlar atmaya devam edeceklerini vurguladı. Kurnaz, "İlklerin ilçesi İlkadım'a yapmayı hedeflediğimiz 'Kreş ve Geliştirme Merkezi' projemizle yeni bir nesil yetiştirme çabamız büyüyerek devam edecek. Çocuklarımız ve gençlerimiz için her türlü katkıyı sunmaya devam edeceğiz," dedi.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/04/6626b8d7d5dcb.png)