Alexa

Endonezya’da Subud, Japonya’da Shinji Shumei, Türkiye’de Fetö

Dünyamızda 1950 lerden sonra sanki bir ortak akıl tarafından üretilmiş ve tasarlanmış “yüzlerce” din hareketi olduğunu belirten İlahiyatçı Ali Osman Muş, ortak benzerliklerinden bir tanesinin de dünyayı ve insanı kurtarmaya son derece kararlı gözüktüklerini ifade etti.

Endonezya’da Subud,  Japonya’da Shinji Shumei, Türkiye’de Fetö

Kapsam Haber yazarı İlahiyatçı Ali Osmn Muş, FetöShinji ShumeiSumarahSubud ve Japonya’dan Endonezya’ya oradan da Türkiye’ye kadar uzanan bir coğrafyada yüzyıllık plânlarla “hırsızlık” “casusluk” “arkeolojik kaçakçılık” gibi işlemleri tasarımları içinde “hayır hasenat” faaliyetleri arkasına saklanarak, Bu hayır hasenatlar; adına din dedikleri maske altında  herşeyi yaptıklarını belirtti.

Böylesi din hareketlerinin bedenleri, mali gücü ve ruhları esir alan örgütlenmelerinin arka yüzünde şirketler güçlü sermayedarlar olduğuna dikkat çeken Muş, "Amaç; köleler üretip kölelere vadedilen cennet hayalinin peşinde giderken her şeylerini ama herşeylerini sömürüp kemirmektir." dedi.

Ortak amacın, gönüllü kölelerle koloni oluşturmak olduğunu belirten Muş, "Endonezya’da SubudTürkiye’de Fetö’nün yanısıra, Türkiye’de Moon Tarikatı olarak bilinen ve uluslararası adı Unification Church (Birleşik Kilise) olan Kore kökenli hareket ile Japonya’da Shinji ShumeiEndonezya lökenli Subud gibi hareketler tüm Dünyayı kuşatmış büyük holdinglerin elindedir." dedi.

Shumei “doğal tarım” Subud “altın arama” Fetö “eğitim” Mun “evlilik” esaslı profesyonel şirketler bir elinde “altını” göstermekte öbür elinde zehrini akıtmak için  “vakıf” “dernek” “STK” gibi örgütlerle saldırı düzenlediklerini ifade etti.

Bu örgütlerin İki başlı olduklarını, bir kolda esas amaca yönelik profesyonel şirketler, diğer kolda ise din temelli ülküleri pazarlayan; pazarlarken sadece beyinleri değil keseleri de bağış yoluyla esir alan sinsi yapılar olduğunu yazdı. Bu ikinci koldakileri melek yüzlü şeytanlar olarak gösteren Muş, örnek göstererek, "Türkiye’de “doğal tarım” gibi. Endonezya’da köylerde bilemediniz otuz civciv, yirmi elbise dağıtmak gibi. Öbür kolda da “doğal tarım” şirketleri asgari ücretle profesyonel ticaret yapmakta ve “altın çıkartmaktadırlar. Bir ellerinde “altın tepsi” vardır. Diğer ellerinde ise şirketler aracılığıyla “zehir” kusmaktalar."dedi.

Ali Osman Muş; Japonya’dan Türkiye'ye “doğal tarım” adı altında hayır hasenat yapmak için gelen bir Japon tarikatı olan Shiinji Shumei bunlardan sadece birisi olduğunu iddia etti. YAZININ TAMAMI

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 22:59
YORUM EKLE

banner331