Ülkü Ocakları Amasya İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen devir teslim töreninde Recep Dip, görevini Rasim Alperen AKPINAR 'e devretti
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım katılımı ile Amasya Ülkü Ocaklarında devir teslim töreni düzenlendi. Yaklaşık 2 yıldır Ülkü Ocakları İl başkanlığı görevini yürüten Recep DİP görevini Rasim Alperen AKPINAR 'e devretti.Ülkü Ocakları İl Başkanlığının kutsal bir görev olduğunu söyleyen Rasim Alperen AKPINAR yaptığı açıklamada “Yüce Allah bizleri Şehitlerimize, Başbuğumuz cennet mekân Alparslan Türkeş'e, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’e, Genel Başkanımız yolbaşcımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım Bey’e ve kıymetli Ülküdaşlarımıza karşı mahçup etmesin.” dedi.![](https://www.kapsamhaber.com/images/upload/amasya-ulkuocaklari.jpg)