Alexa
banner314

Çakıcı: Raporlarını Yayınladı ve "Af Talebim Olmadı" dedi

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde tedavi gören Alaattin Çakıcı, Daha önceki mektuplarında Adi mahkumlar için af istediğini defalarca belirtti. şahsının af talebi olmadığını da vurgulayarak ifade etmişti.

Çakıcı: Raporlarını Yayınladı ve "Af Talebim Olmadı" dedi
banner327

Kırıkkale Keskin T tipi kapalı cezaevinde yatarken hastalıkları nedeniyle ve rahatsızlanması dolayısıyla Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde tedavi gören Alaattin Çakıcı ,Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile Kamuoyuna  önemli açıklamaları bulundu.

ADALET KAVRAMI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hitabin yazdığı mektupta içinde bulunduğu durumu aktaran Alaattin Çakıcı; Türkiye'de sosyal devlet, hukukun üstünlüğü, din ve vicdan özgürlüğü, devletin direğiolduğunu dile getirerek;  Erdoğan'ın adalet kavramı olduğunu sürekli dile getirdiniz.getirdiğini dile getirerek, "Bu söylemleri zaman zaman ülkemiz ve dünyada söz ile dile getirmiştiniz. 15 Temmuz gibi bir kasırga devletin her kurumunda deprem yaratan bir 15 Temmuzu yaşadığımızı her fırsatta dile getirdiniz. Getirirken de yukarıda bahsettiğim insan hakları, hukukun üstünlüğü ve demokrasiye hep vurgu yaptınız." dedi.

"KİŞİNİN MAKAMINA SAYGI DUYARIM"

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisine karşı kin beslediğini dile getiren Çakıcı, "Bu can bedende olduğu sürece teslimiyetim Allah’a, sadakatim devletimedir. Nefsi kabaran dünyada kim olursa olsun, Allah dışında kimseye secde etmem. Kişinin makamına saygı duyarım. Öyle bir adamım ki öpülecek eli hak etmişse öperim, tükürülecek ele de tükürürüm." ifadelerini kullandı.

Dünyayı yöneten AB ve ABD’nin ülkemizi paramparça etmek istediğini belirten Çakıcı; "Afrin ve Fırat Kalkanı Operasyonunda, IŞİD,PYD VE PKK’yı silahlandırıp, ülkemizi ve coğrafyamızı kan gölüne çeviren, ABD ve Siyonist üst aklın bu son haçlı seferi Unutuldu mu yoksa diyye sordu."

"16 HASTALIĞIM VAR"

Hiç bir zaman AF” talebi olmadığını İktidara geldiğinden itibaren her cezaevi ve hastanede kendisine zulüm uygulandığını, ancak her cezaevini hastaneye çevirdiğini belirterek, "16 hastalığım var. Daha evvel dile getirmiştim. 2 gün önce “peşpeşe 3 tane kalp krizi” geçirdim. Geçirdiğim tüm kalp krizleri cezaevi ve hastanede toplam 10 tane! Sevenlerimi ve ailemi üzmemek için hep gizledim. 7 yıldır “kolon kanseri”yim. hiçbir cezaevi ve hastanede bana bunu söylemediler! Böbreklerimi kaybettim. Boyun ve bel fıtığım, prostatım, hipertansiyonum, en yüksek düzeyde KOAH hastasıyım. Şeker hastalığı, böbreküstü bezlerimde adenom, troidlerimde nodül var. Kalp krizlerim sonrası tutulan 24.07.2018 tarihli raporda da belirtildiği üzere gece saat 02.28’de ağzımdan burnumdan kanlar geldi. Bunların hepsi tutanak altında. Mesai başladıktan sonra sabah her an ölüm riskini taşıyan süresiz kurul raporum 24.07.2018 tarihli barkod nosu üzerinde olan rapor vardır." dedi.

"Kul sadece vesiledir"

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olduğunu, Asla hastalıklarımdan dolayı tahliye talebi olmadığını, bu  raporundan dolayı anında beni tahliye edebileceklerini, Raporda İl Sağlık Müdürünün de imzası bulunduğunu belirten Çakıcı; 15 Temmuz’un mimarlarından biri olan CIA ajanı, İzmir’deki rahibin hiçbir hastalığı olmadan tahliye edildiğini belirtti. Allah’tan gelen bu hastalıklarıma şükrettiğini belirten Alaattin Çakıcı,"Allah’ın ölüm meleğinin dışında bu canı kimse alamaz. İnsanın kolu kırılır, bacağı kırılır, gözü kör olur, sakat kalır ama can almak Allah’a mahsustur. Kul sadece vesiledir. Daha evvel de söyledim, bizim memleketimizin insanına doğu Karadeniz ve Karadeniz’de yiğidine herif denir."dedi.

Cumhur İttifakında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yol arkadaşlığı yapan Devlet Bahçeli’ye ölene kadar söz verdiğim için daha fazlasını söylemeyeceğini belirten Çakıcı mesajını şö şekilde noktaladı:

ÇAKICI'DAN RAPOR

"Devletin bekası söz konusu olduğu için yazımı burada noktalıyorum. Arife tarif gerekmez. Eğer Arif isen bazı şeyleri benim söylememe gerek yok. Bu yazıma bir gün evvel alınan süresiz doktorlar kanaat raporumu ekliyorum. Yanında da gece geçirmiş olduğum kalp krizi raporumu ekliyorum. Şahsınıza ve yol arkadaşınız sayın Bahçeli’ye, Aziz Türk Milleti’ne saygılarımla arz ederim. "


 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 12:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Can an òzdener
Can an òzdener - 9 ay Önce

Alaaddin cakici ya cok geckos olsun coj uzuldum yeter yahu cekmedimi bu adam cezasini. Papa kasar defer yokmu alaaddin cakici we diger mahkumlarin . Artik su affi versinlerde herkes evine yuvasina kavussun. Yaziklar olsun fetodan tutuklanipda serbest kalan papaz kadar deger verilmeyen mahkumlarimiza eziyeti layik goren bu sisteme ve kanunlara

Emel baran
Emel baran - 9 ay Önce

Sayın başkanimizdan ceza evi affı istiyor aileleri perişan Allah için af istiyoruz

banner307

banner325