Herkes Biraz Kadın Olabilir mi?

Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu (UTEF)’ in  Federasyonu Bilim Kurulu Üyesi , Leman Gebizli Umut Işığı Derneğinin Yönetim Kurulu Üyeliğini de sürdüren Şükran Torun Güldane kaya'yı makamında ziyaret ederek “Herkes Biraz Kadın Olabilir mi?’’ eserini  takdim etti.

Kapsam 20.01.2021, 18:14 20.01.2021, 19:02
Herkes Biraz Kadın Olabilir mi?

Kapsamhaber yazarlarından Güldane Kaya yeni makalesinden UTEF’in amaç ve konuları doğrultusunda birçok sosyal sorumluluk projeleriyle destek ve katkı sağlama çalışmalarında birlikte yol aldıkları Şükran Torun’un toplumsal bir konuya dikkat çeken eseriyle ilgili önemli konulara temas etti.

Bu yazısında, Şükran Torun'un "herkes biraz kadın olabilir mi?" kitabın'dan bahseden Güldane Kaya, şunları söyledi;İşte gücü ile insanlığı, dostluğu ile kalbime taht kurmuş, pek çok sosyal projelerin içerinde yer almış olan Sayın Şükran Torun hanım'ın ziyareti bu yazıyı yazma sebebim oldu! Genel Başkan Yardımcılığını yaptığım Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu (UTEF)’ in Federasyonumuzun Bilim Kurulu Üyesi Genel Başkanlığını yaptığım Leman Gebizli Umut Işığı Derneğimizin Yönetim Kurulu Üyeliğini de sürdüren Şükran Torun Hanımefendi makamımızda bizim ziyaretimize gelmiş, genel yayın Yönetmenliğini Mustafa YILMAZ’ın, düzenlemesini Vildan ÇALIŞKAN’ın Proje Koordinatörlüğünü Şükran TORUN’ un yaptığı “Herkes Biraz Kadın Olabilir mi?’’ eserini imzalayarak takdim etmesi Federasyon Genel Başkanımız Sayın M.Mete Kaçar'ı ve bizleri son derece mutlu etmiştir.

UTEF’in amaç ve konuları doğrultusunda birçok sosyal sorumluluk projeleriyle destek ve katkı sağlama çalışmalarımızda birlikte yol aldığımız Sayın Şükran Torun’un tarafıma sunduğu eser yine toplumsal bir konuya dikkat çeken bir çalışma. YAZININ TAMAMI

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)