İl Ocak Başkanları İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım Sinop, Samsun, Amasya, Tokat, Ordu, Giresun, Sivas ve Çankırı İl Ocak Başkanları ile bir araya geldi.

Kültür Sanat 05.09.2020, 16:01 05.09.2020, 23:47
İl Ocak Başkanları İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi İl Ocak Başkanları İstişare Toplantısının 6. Etabı Gerçekleştirildi. Toplantıda, Türkiye geneli alınan önlemler ve pandemi kurallarına uyulması konusunda hassasiyetlerini dile getirdi.

Ülkü Ocakları Genel Merkezi'nde düzenlenen istişare toplantısının 6.etabında Sinop, Samsun, Amasya, Tokat, Ordu, Giresun, Sivas ve Çankırı İl Ocak Başkanları ile bir araya geldi. Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'ın Başkanlığında yapılan toplantıda  yeni dönemde il ve ilçe ocaklarda yapılması planlanan eğitim, kültür ve sosyal faaliyetler alanında kapsamlı istişarede bulununldu.

Genel Başkan Ahmet Yiğit Yıldırım konuşmasında ayrıca, Dünyayı küresel ölçekte etkisi altına alan Covid-19 salgını ile alakalı Ülkü Ocaklarında Türkiye geneli alınan önlemler ve pandemi kurallarına uyulması konusunda hassasiyetlerini dile getirdi. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)