Samsun'da gerçekleşen Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü (KYK) Futbol İl Birinciliği turnuvası, nefes kesen maçlara ev sahipliği yaptı.13 yurt takımının katıldığı turnuvanın finalinde, Turgut Özal Yurdu ile Kavak Yurdu karşılaştı. Turgut Özal Yurdu'nun zaferiyle sonuçlanan maç sonrasında, Kavak Yurdu ikinciliği elde etti. Üçüncülük mücadelesinde ise Çarşamba Yurdu, Ali Fuat Başgil Yurdu'nu mağlup ederek üçüncü sıraya yerleşti.Dereceye giren takımlara ödüllerini Şube Müdürleri Erdem Okan, Naim Dursun ve Serkan Perçin verdi. Şampiyon takım, grup müsabakalarında Samsun'u temsil etme hakkı kazandı.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/01/6593b9e59de04.png)