Alexa

Bordo Bereliler 2: Afrin Ne zaman? (Fragman Yayınlandı mı?)

Heyacanla beklenen “Bordo Bereliler 2: Afrin” filminin vizyon tarihi belli oldu. Aksiyon filmleri sevenlere müjde. Bordo bereliler 2 afrin geliyor. “Bordo Bereliler 2: Afrin” filmi Ne zaman?

Bordo Bereliler 2: Afrin Ne zaman? (Fragman Yayınlandı mı?)

Beklenen “Bordo Bereliler 2: Afrin” filmi merak ediliyor. Senaryo aşamasının ve ön çalışmalarının temmuz ayında tamamlandı. Filmin çekimlerine geçtiğimiz aralık ayında başlanan “Bordo Bereliler 2: Afrin” filminin vizyon tarihi belli oldu. peki Bordo Bereliler 2: Afrin” ne zaman vizyona girecek" Bordo Bereliler 2: Afrin fragmanı yayınlandı mı?

“Bordo Bereliler 2: Afrin” filmi Ne zaman?

Yönetmenliğini Erhan Baytimur’un, senaristliğini Coşkun Gündoğdu ile Ayça Baytimur’un, yapımcılığını ise Erdoğan Yaprak ile Ali Ertem’in (16 Yapım Medya), üstlendiği filmin fragmanı da yayınlandı. “Bordo Bereliler 2: Afrin” filmi 23 Mart’ta Vizyonda! olacak

Bordo Bereliler 2: Afrin fragmanı

Özel Kuvvetlere bağlı bordo bereli askerlerin terör örgütlerine yönelik yaptıkları operasyonu konu alan ve Afrin’de başlayıp, Bursa İnegöl’de son bulan “Bordo Bereliler 2: Afrin” filmin çekimlerinde ise yüzde yüz yerli üretim silahlar kullanıldı. MPT-76 (Milli Piyade Tüfeği), MPT-55 ve MPT55-K (Milli Piyade Tüfeği), T40R tek atım bombaatar (launcher), JMK BORA-12 (Tam Profesyonel uzun menzilli keskin nişancı tüfeği) 40 mm tamburali bombaatar ve Canik 55 gibi Türkiye üretimi silahların kullanılan filmin ekibi sıcak gündemi de takip etti.

Filmin oyuncu kadrosunda ise Cenk Ertan, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Cavit Çetin Güner, Kübra Dilara Çelen, Çiğdem Batur, Emel Dede, Ozan Güler, Oğuz Yağcı, Balamir EmrenErgun Kuyucu, Gencer Güvercin, Mehmet Dindar, Erol Yavan yer alıyor.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2018, 15:51
YORUM EKLE