Teşkilat Oyuncuları Kim? 9. Bölüm Konusu Nedir?

TEŞKİLAT Dizisi bu akşam yeni bölümlerle ekranlara geldi. TRT 1 ekranlarına bu Pazar 9. Bölümü geliyor. Teşkilat dizisinde kimler oynuyor? Teşkilat dizi oyuncuları arasında kimler var?

Magazin 02.05.2021, 20:27 02.05.2021, 20:42
Teşkilat Oyuncuları Kim? 9. Bölüm Konusu Nedir?

Teşkilat filmi vatandaşlar tarafından ilgiyle izleniyor. Yakın tarihimizde olayları anlatan dizi fil teşkilat TRT 1 ekranlarına bu Pazar 9. Bölümü ekrana geliyor. 

TRT 1 ekranlarına bu Pazar 9. Bölümü geliyor. 

Teşkilat dezi filminin konusu nedir?

Kasım Firavi takasının ardından havada arızalanan uçak irtifa kaybetmeye başlar. Uçakta büyük panik yaşanır ve Yunanistan’a mecburi iniş yapılır. Bu durum krizin büyümesine neden olur. Diğer yanda ekibin diğer üyeleri Ceren’i takip ederken fotoğrafları çekilir. Serdar ve Zehra, Kasım’la birlikte girdikleri pasaport kontrolünde gergin anlar yaşar. Uçak tamir edilene kadar havalimanındaki otelde kalmaya karar verirler. Yeğeni Kasım’ı taşıyan uçağının düşmediğini öğrenen Fadi hayal kırıklığına uğrar. Kasım’ın Türkiye’ye götürülmesini engellemek için Yunanistan’daki dostu Stefanos’tan yardım ister.

‘TEŞKİLAT’ DİZİ FİLMİ OYUNCULARI

Yönetmen: Yağız Alp Akaydın
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yapım: TIMS-B Productions
Senaryo: Teşkilat Yazı Grubu

Müzik: Atakan Ilgazdağ
Uygulayıcı Yapımcı: Fatmanur Sevinç
Görüntü Yönetmeni: Aras Demiray
Genel Sanat Yönetmeni: Nilüfer Çamur
Oyuncular: Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)