Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, göreve geldiği ilk günlerde önemli bir ziyaretçi grubunu ağırladı. Manisa Barosu Başkanı Avukat Ümit Rona ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Zeyrek'i ziyaret ederek yeni dönemde başarılar dilediler. Baro Başkanı Rona,
Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Manisa Barosu'nun, şehrin ve ülkenin hizmetinde omuz omuza çalışacaklarını ifade etti.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/04/661ecda5b9433.png)
Karşılıklı Tebrik ve İyi Dilekler:
Baro Başkanı Avukat Ümit Rona, ziyarette, "Sandıkta halkın teveccühü size, bize ve Manisa'mıza hayırlı uğurlu olsun. Çünkü Büyükşehir Belediyesi bizim omuz omuza Manisa'ya ve ülkemize hizmet ettiğimiz kıymetli bir kurumumuz. Halkın kurumu tıpkı Manisa Barosu gibi. Sizi de önceden tanıyoruz. Manisa'mıza hizmet edeceğinizden kuşkumuz yok. O anlamda başarılar dileriz" dedi. Bu sözlerle Manisa için ortak bir hizmet anlayışının altını çizdi.
Başkan Zeyrek'ten Teşekkür:
Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek ise, Manisa Barosu'nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Manisa için yapacakları çalışmalarda Barosu ile iş birliğinin önemine vurgu yaptı. Başkan Zeyrek, "Manisa Barosu'nun ve Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin dayanışmasını önemsediğimiz için, bu ziyaretten büyük mutluluk duydum. Birlikte çok daha güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.