Manisa, düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılını büyük bir coşkuyla kutladı. Bu özel günde Oğuzhan Koç ve Gülben Ergen'in konserleri Manisalılara unutulmaz anlar yaşattı.
Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleşen konser, Manisa Valisi Enver Ünlü, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve eşi Şeyda Ergün, Azerbaycan'ın Şirvan şehri Belediye Başkanı Kürdoğlu Muradov, Şirvan Vali Yardımcısı Aynur Farzaliyeva, Genel Sekreter Yardımcıları, Başkan Danışmanları, Daire Başkanları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve Manisalılar tarafından büyük bir ilgiyle takip edildi.
Konserin açılışını yapan Oğuzhan Koç, sevilen şarkılarını seslendirerek binlerce hayrana unutulmaz bir gece yaşattı. Konser sırasında sahneye çıkan Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aksoy, Oğuzhan Koç'a sahne performansı için teşekkür ederek çiçek takdim etti.
Gülben Ergen, Kurtuluş Coşkusuna Ortak OlduManisa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Kurtuluş Konserleri' kapsamında sahneye çıkan Gülben Ergen, birbirinden güzel şarkılarıyla kurtuluş coşkusunu zirveye taşıdı. Gülben Ergen, Manisalılarla birlikte şarkılarını seslendirdi. Konserin bir bölümünde sahneye Oğuzhan Koç da katılarak, Gülben Ergen ile birlikte 'Giden Günlerim Oldu' adlı şarkıyı seslendirdiler ve izleyicilerden büyük alkış aldılar.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/09/64fcb9e343400.png)
Manisa Valisi Enver Ünlü ise "8 Eylül kurtuluş günümüz kutlu olsun. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı, rahmet ve minnetle anıyorum" dedi.Konuşmaların ardından ünlü sanatçı Gülben Ergen'e çiçek, mesir macunu ve MASMEK kursiyerlerinin ürettiği ürünlerin yer aldığı hediyeler takdim edildi. Manisa'nın kurtuluş günü coşkusu unutulmaz bir geceyle taçlandı.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/09/64fcb96c793e8.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/09/64fcb98dac793.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/09/64fcb9b45b22a.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/09/64fcb9e343400.png)
Başkan Ergün Manisalıların Kurtuluş Gününü Kutladı
Konser sırasında sahneye çıkarak Manisalılara hitap eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, "30 Ağustos'ta başlattığımız kurtuluş günü konserlerimizi bu akşam da Manisa'da gerçekleştiriyoruz. Böylesine değerli bir sanatçıyı yıllar sonra Manisa'da tekrar görmekten çok mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Bugün 8 Eylül, Manisa'nın kurtuluş günü. Bugün huzur içerisinde bu ülkede yaşıyorsak, bunu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına borçluyuz. Onları rahmet ve minnetle bir kez daha anıyorum. Ayrıca bugün Azerbaycan'ın Şirvan şehri ile Manisa'nın kardeş şehir olması noktasında protokol imzaladık. Biz iki devlet, tek milletiz. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum" şeklinde konuştu.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/09/64fcba0fa6f44.png)