Gümüş Kurşun

Son birkaç günü sadece eski yazılarımı okuyarak geçirdim. Sonuç olarak kendimden korktum.

Medya 30.12.2013, 00:19 30.12.2013, 00:54
Gümüş Kurşun
Son birkaç günü sadece eski yazılarımı okuyarak geçirdim. Sonuç olarak kendimden korktum. Sanki bu olanları ben size daha önce aktarmışım gibi geldi. Bu hükümetin aralık ayında sarsılacağını, yerel seçimlere darmadağın gireceğini ve Tayyip ERDOĞAN’sız bir AKP ile yola devam edileceğini aktarmıştım. Bu güne kadar söylediklerimi beraber gördük ve göreceklerimiz hakkında size teminat veririm. Başbakan, on yılı aşan iktidarı boyunca hiç güzel iş yapmadı mı? Elbette yaptı fakat tüm yaptıklarını gölgede bırakacak bir hamlesi var.

Kurtuluş, ülkeyi seçime götürmek. İster yerel seçimle birleştirsin isterse yerel seçimlerden hemen sonra. Hala arkasında sebebini bilmeden destek verenler varken bu hamleyi yapmalı.

Sebebini bilmeden diyorum çünkü tüm bu olanlardan sonra hala arkasında bir halk desteği varsa sebebini ancak sosyologlar açıklayabilir.

Reza ZERRAB denen şahsa, istisnai vatandaşlık hakkını hangi özeliğinden dolayı verildiğini açıklayabilecek bir akıllı çıksın diye bekliyorum. Sanat desek yok, ilim adamı değil, anayasamızda istisnai vatandaşlıkla alakalı kanun apaçık ortada ve kriterleri hiçbirine uymuyor. Kendisi, babası, kardeşi, yengesi, yeğeni ve hatta bir şirket çalışanını istisnai vatandaş yapmışız ve bunu son sürat Bakanlar Kurulundan geçirmişiz. Birbiri ile ilintili her yazımda hep söyledim yine söylüyorum. Bu hükümetin kirli İran ilişkileri sürekli önlerine çıkıyor ve çıkmaya devam edecek.  YAZININ DEVAMI

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu