MHP'li Taytak'tan Özdil Mesajı; Şu Günlerde Bile İstismar Peşinde Olan Zavallı Birisin

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi - Milliyetçi Hareket Partisi 27.Dönem Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet taytak, paylaşımında siyasi parti liderlerinin yaşını yazarak "Türkiye için ilk defa umutluyum" ifadelerini kullanan Yılmaz Özdil'e sert diller tepki göstererek; "ATANMIYOR MUSUNUZ" dedi.

Medya 22.03.2020, 16:46 22.03.2020, 17:05
MHP'li Taytak'tan Özdil Mesajı; Şu Günlerde Bile İstismar Peşinde Olan Zavallı Birisin

İçişleri Bakanlığı tarafından koronavirüs ile ilgili yapılan açıklamada, 21 Mart Cumartesi saat 24.00 itibariyle 65 yaş ve üstü, ayrıca kronik rahatsızlığı olan vatandaşların ikametlerinden dışarı çıkmaları, park, bahçe gibi açık alanlarda dolaşmalarının sınırlandırılması ardından paylaşımda bulunan Yılmaz Özdil'e MHP'li Mehmet Taytak'tan sert mesaj geldi.

Yılmaz Özdil, siyasi parti liderlerinin yaşını yazarak "Türkiye için ilk defa umutluyum!" paylaşımında bulunmasını Sosyal medyada twitter hesabı üzerinden sert dille eleştiren Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi - Milliyetçi Hareket Partisi 27.Dönem Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet taytak, şunları söyledi:

1-Yılmaz Özdil denen soytarı, kimsenin yaşı üzerinden yorum yapma, kimin ne kadar yaşayacağını Cenab-ı Allah bilir de sen 65 yaşında yazı yazabilecek bir halde olacak mısın acaba? Şu günlerde bile istismar peşinde olan zavallı birisin.

2-Utanmıyorsunuz birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gereken bu olağanüstü günlerde bile hala aşağılık kalemlerinizle milleti zehirlemeye devam ediyorsunuz.

3-Yerin dibine batsın sizin o kininiz, düşmanlığınız. Liderimize milletimizin o tertemiz kalbiyle ettiği dualara yeter, siz sadece beddua ile anılacaksınız.

"Türkiye için ilk defa umutluyum!" Paylaşımı

Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, İçişleri Bakanlığı'nın 65 yaş üzeri vatandaşlar için sokağa çıkma sınırlandırması getirmesinin ardından paylaşımında, siyasi parti liderlerinin yaşını yazarak Türkiye için ilk defa umutluyum! diyerek:

Erdoğan, 1954

Kılıçdaroğlu, 1948

Bahçeli, 1948

65 yaş itibariyle siyasetin sokağa çıkması yasaklandı, Türkiye için ilk defa umutluyum!" ifadelerini kullandı.

Mehmet Paytak Kimdir

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442