Sedat Peker Sert Çıktı: Nasıl Bir Manyaksınız?

sosyal medyada '4 yaşındaki kızını jimnastik kursuna göndermesini eleştiren' bazı takipçilerine sert çıkan Sedat Peker, "Nasıl bir sapıksınız, nasıl bir manyaksınız? Siz nasıl sözde birer dindarsınız?" ifadelerini kullandı.

Medya 27.05.2019, 01:35 27.05.2019, 02:26
Sedat Peker Sert Çıktı: Nasıl Bir Manyaksınız?

Sedat Peker, sosyal medya hesabından sert çıktı. '4 yaşındaki kızını jimnastik kursuna göndermesini eleştiren' takipçilerine cevap veren Sedat Peker, "Nasıl bir sapıksınız, nasıl bir manyaksınız? Siz nasıl sözde birer dindarsınız?" dedi.

Sputnik Türkiye'nin haberine göre Peker sosyal medya hesabından, kızını jimnastiğe gönderdiği için kendisini eleştirenlere tepki gösterdi. Peker, "O yorumları yazanları gerçekten anlayamıyorum. Nasıl bir sapıksınız?" diyerek şu ifadeleri kullandı:

''Bir önceki gün yaptığım paylaşımda kızımın jimnastik gösterisinin, iftar saatine denk geldiği için orucumu hurma ve suyla açmak zorunda kaldım demiştim. Bazı insanlar bu durumdan dolayı benim dini inancımı sorgulamış ve bu yönde yorumlar yazmışlar. 4 yaşında bir kız çocuğunun jimnastik sporunu yapması onun gelecekteki sağlığı açısından çok önemlidir. Bu yüzden kızımı jimnastiğe gönderiyorum. Babalar kızlarının ilk aşkı olduğu için kızımı tabi ki jimnastik gösterisinde yalnız bırakmadım.''

Yorumlar (0)