Devlet Bahçeli, Şehitlerimiz İçin Mesaj Yayınladı

Bingöl'den kalkan askeri helikopterin kaza kırıma uğradığını, 10 personelin şehit olduğunu belirten MHP Lideri Devlet Bahçeli sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

MHP 04.03.2021, 21:15 04.03.2021, 21:46
Devlet Bahçeli, Şehitlerimiz İçin Mesaj Yayınladı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli sosyal medya hesabı Twitter platformundaki mesajnda şihetlerimize rahmet yaralılarımıza şifalar diledi.

Devlet Bahçeli'nin mesajı şöyle:

"Bingöl’den Tatvan’a gitmek için bugün öğleden sonra kalkış yapan Kara Kuvvetleri’ne ait askeri bir helikopter bir müddet sonra kaza kırıma uğramıştır. Üzülerek ifade etmeliyim ki, 8’inci Kolordu Komutanımız Korgeneral Osman Erbaş’la birlikte dokuz kahramanımız şehit olmuştur. Söz konusu kaza kırımda dört kahramanımız da yaralanmıştır. Milletimizi acıya ve hüzne boğan bu elim hadisede şehit olan kahramanlarımıza Allah’tan rahmet, yaralanan kahramanlarımıza şifalar diliyorum. İnanıyorum ki bu zor günleri de birlik ve kardeşlikle aşacağız.

Bingöl’den Tatvan’a gitmek için bugün öğleden sonra kalkış yapan Kara Kuvvetleri’ne ait askeri bir helikopter bir müddet sonra kaza kırıma uğramıştır. Üzülerek ifade etmeliyim ki, 8’inci Kolordu Komutanımız Korgeneral Osman Erbaş’la birlikte dokuz kahramanımız şehit olmuştur.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)